![Військовим Волині передали 30 генераторів](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/b/kq/6o2u6m-la6jvtcipnggdxg6z23nzbwpvtymwkqb.jpg)
Допомога дуже важлива.
Військовим Волині передали 30 генераторів
Кожен працює на своєму фронті
30 бензинових генераторів потужністю 4,5 кВт передали військовим, які несуть службу на Волині. А саме запит на техніку до ОВА надійшов від прикордонників, та нацгвардійців.
Про це повідомив начальник ОВА Юрій Погуляйко на своїй сторінці у фейсбуці.
«Щоб забезпечити військових необхідним устаткуванням звернулися до громадської організації «Волинська гуманітарна ініціатива». Її представники закупили генератори за кордоном та привезли до Луцька. Сьогодні обладнання розподілять та відправлять віповідно до запитів, – зазначив очільник області. – Ще раз дякую благодійникам за таку допомогу і кожному, хто продовжує підтримувати ЗСУ».
Читайте також: На Волині діти виготовили 100 окопних свічок для Захисників.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)