
В Єврокомісії допускають введення певних заходів проти тих, хто не дотримується правил і не застосовує закон.
Єврокомісіїя може ввести санкції проти Польщі через блокаду кордону
У Єврокомісії вважають, що польська влада діє недостатньо ініціативно щодо владнання ситуації на україно-польському кордоні та «дотриманням там закону»
Про це заявила профільна єврокомісарка з транспорту Адіна Велян, пише ВЗ з посиланням на «Радіо.Свобода».
«Є перелік технічних заходів, які можна вжити, але вони повинні виконуватись і їх має погодити польська сторона. Ми продовжуємо діалог, але залишаємо за собою право втручатися як Єврокомісія з навіть ініціацією процедури порушення (судові заходи проти країни ЄС, що не виконує законодавство блоку — Ред.) проти тих, хто не дотримується правил і не застосовує закон», — наголосила вона.
Велян вважає «абсолютно неприйнятною» блокування кордону польськими перевізниками, базуючись на тому, що представники Єврокомісії від початку протесту перевізників брали участь у дискусіях з усіма «залученими сторонами», і вони тривають.
У блоці допускають введення певних заходів проти тих, хто не дотримується правил і не застосовує закон.
