Курси НБУ $ 38.16 € 41.26
В кожну хату: в Україні почали по-новому видавати повістки

У Запоріжжі роблять поквартирний обхід військовозобов'язаних.

Фото Газета по-українськи.

В кожну хату: в Україні почали по-новому видавати повістки

У Запоріжжі вже три дні поспіль працівники військкоматів по-новому видають повістки

Вони разом з представниками «Муніципальної варти» роблять поквартирний обхід військовозобов'язаних, під час якого працівники ТЦК виписують повістки. Подробиці цих обходів в коментарі ТСН  розповів перший заступник міського голови Олександр Власюк.

«Йде війна, а наш прямий обов'язок - допомагати ЗСУ, до яких відносяться ТЦК. Є основне завдання - оповіщення тих чоловіків, які повинні з'явитись до ТЦК та звірити там свої дані. Йдеться про чоловіків, які протягом дії військового стану з якихось причин не з'явилась у ТЦК», - каже Власюк.

До цього додає, що представники міської ради не мають вручати повістки та залучені для того, щоб можливі словесні конфлікти не перетворювали у бійки.

«Ми цього і не робимо, не вручаємо повісток. Це - повноваження ТЦК. Наше завдання - охорона громадського порядку. Це не шпигунські ігри, немає на меті комусь вибивати двері. Ні в якому разі. Все це ми довели до відома керівників ОСББ», - наголосив він.

Те, що працівники «Муніципальної варти» не видавали та не видають повісток, повідомило у Facebook комунальне підприємство. «Ми маємо право лише забезпечувати громадський порядок під час роботи Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки оповіщення військовозобовʼязаних на території міста Запоріжжя», - уточнили там.

Telegram Channel