Курси НБУ $ 38.35 € 41.56
Експерт пояснив, скільки людей ще потрібно мобілізувати до ЗСУ

Фото: Главком.

Експерт пояснив, скільки людей ще потрібно мобілізувати до ЗСУ

В Україні потрібно змінити кількісне співвідношення тих хто у тилу, та тих хто у пікселі

Таку думку щодо проведення мобілізації висловив військовий експерт Євген Дикий - екскомандир взводу батальйону «Айдар».

пише .

«Я далекий від емоційних криків «служитимуть всі!» — в нас реально немає такої потреби. Але потреба додати до лав ЗСУ ще хоча б півмільйона людей впродовж наступного року (бажано впродовж першого півріччя), та мати напоготові у реальному, а не віртуальному резерві ще до мільйона – це і необхідно, і абсолютно реально. І насправді ці цифри дуже далекі до «служать всі». На мою думку, без вирішення проблеми великої мобілізації наші шанси на перемогу вкрай малі, якщо взагалі зберігаються. Є речі, які не компенсуються нічим іншим, аніж просто кількістю особового складу. Якщо ж ми вирішимо цю проблему, то це вже мінімум половина перемоги, притому з другою половиною – залізом, нам хоч якось допомагають союзники, хоч і ми також самі маємо що покращити. А от набрати людей нам ніхто і ніколи не допоможе, це суто наше завдання. І завдання саме для тилу», - сказав він, пише Telegraf.

На його думку, потрібний двосторонній рух, де з одного боку саме тилове суспільство має докорінно змінити своє ставлення до мобілізації, та почати це змінене ставлення демонструвати, а водночас держава має почути поради суспільства щодо тих кроків, які мають бути зроблені назустріч кожному мобілізованному.

«Ну і без жорстких та непопулярних заходів не обійтися, «закручування гайок» також є необхідним та виправданим», - додав він.

Нагадаємо, в Україні вчергове подовжили воєнний стан та загальну мобілізацію до лютого наступного року. Отже, чоловіки і надалі отримуватимуть повістки із військкоматів. Що чекає на українців у грудні - читайте у новині.

Читайте також: Ситуація складна: що відбувається на фронті станом на вечір 2 грудня.

Telegram Channel