Курси НБУ $ 38.31 € 41.54
У росії підтвердили відправку ще одного генерала на «концерт кобзона»

Володимир Завадський під час служби в Таманській дивізії (тоді ще у званні полковника)

Фото: Міноборони рф.

У росії підтвердили відправку ще одного генерала на «концерт кобзона»

У росії офіційно визнали смерть свого генерала Завадського на війні проти України

У росії підтвердили смерть свого генерала, заступника командувача 14 армійського корпусу Північного флоту Володимира Завадського на війні проти України.

Про це написав губернатор Воронезької області рф Олександр Гусєв.

Як зазначає російська служба BBC, першим про смерть Завадського повідомило білоруське видання Gusar.by із посиланням на «кілька каналів вузького спрямування в Telegram і WhatsApp». Потім повідомлення про смерть Завадського з'явилося на інших ресурсах, що підтримують війну проти України.

Губернатор Гусєв не уточнює, як саме помер Завадський. Лише вказує, що це сталося «на бойовому посту». Ресурси, які повідомляли про смерть генерала, писали про підрив на міні в зоні бойових дій. Він помер нібито в районі села Кринки Херсонської області, де російська армія останніми тижнями намагається боротися з плацдармами ЗСУ на лівому березі Дніпра.

Міноборони росії нічого не повідомляло про загибель генерал-майора Завадського. Утім, і раніше, коли ставало відомо про смерть інших вищих офіцерів та з'являлися підтвердження від їхніх знайомих, у міністерстві утримувалися від коментарів.

Як зазначає BBC, це вже сьомий російський генерал, який помер від початку повномасштабного російського вторгнення в Україну.

Чотири генерали рф — Андрій Суховецький, Володимир Фролов, Канамат Боташев і Роман Кутузов — померли в перші чотири місяці повномасштабної війни.

Нові втрати серед російських генералів почали фіксувати з червня 2023 року — за часом це збіглося з початком українського контрнаступу. З літа й до кінця листопада загинули ще два генерали — начальник штабу 35 загальновійськової армії рф, генерал-майор Сергій Горячов та заступник командувача Південного військового округу, генерал-лейтенант Олег Цоков.

Більше цікавих і найсвіжіших новин Волині шукайте на нашому телеграм-каналі Volyn Nova.

Читайте також: «Сили оборони знищили окупантів, які розстріляли українських військових на Донеччині — Штупун».

Telegram Channel