Курси НБУ $ 38.31 € 41.54
Сьогодні вперше Ковель прощався одразу із трьома загиблими воїнами

Вічна пам'ять Героям.

Фото із сторінки Ігоря Чайки у Facebook.

Сьогодні вперше Ковель прощався одразу із трьома загиблими воїнами

Давно «Героям слава» не звучало на центральній площі міста так багатолюдно… Але від того багатолюддя сьогодні було особливо тяжко

Про це пише міський голова Ігор Чайка.

«Три воїни, три окремі життя, кожне – обірване росією.

Андрій Лукашук загинув 29 листопада на Куп’янському напрямку на Харківщині. Максим і Олександр полягли 1 грудня у одному бою на Донеччині.

 

 Андрій Лукашук мав складну долю. Склалося так, що все доросле життя прожив без матері і батька. Але став достойним чоловіком і, як сказав сьогодні під час прощання його син Микола, батьком з великої букви. Щоб попрощатися із батьком, він теж вирвався із військової служби.

 

 «Тато, тепер ти будеш моїм ангелом-охоронцем», – сказав воїн біля домовини… Батькові Микола сьогодні присвятив вірш. Кожне слово – в саме серце…

Максим Хатін і Олександр Коцюбчик добровольцями стали на захист у перші дні повномасштабної. Обидва свого часу були в АТО і мали чітку патріотичну позицію.

 

 Максим Хатін загинув у 35, ще так багато не встигнувши. Був розлучений, але мріяв про нову сім’ю, про дітей і хотів завести собаку. Максим мав дуже багато друзів і золоті руки. Як кажуть його батьки, він без перебільшення – найкращий у світі син.

У вересні, тримаючи таємницю до останнього, він зробив мамі подарунок і приїхав із фронту у її день народження.

 

 Олександр Коцюбчик завжди був, як каже його донька Діана, оптимістом. Для неї та для сина Івана він був чудовим татом. Тепер йому навіки 46.

Я дякую рідним за те, що ці чоловіки були саме такими – відважними, відданими країні.

 

 Висловлюю співчуття ще раз, хоч жодні слова не стишать ваш біль…

Похоронили усіх трьох воїнів на Алеї Героїв міського кладовища.

Молитовного супроводу вашим душам, хлопці!», - йдеться у повідомленні.

 

 

Telegram Channel