Курси НБУ $ 38.16 € 41.26
Чолов’яга вчетверте намагався втекти з України – цього разу на надувному матраці

Отакої.

Фото Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.

Чолов’яга вчетверте намагався втекти з України – цього разу на надувному матраці

Настирливий відчайдух збирався штурмувати повноводну Тису на надувному матраці

Про це повідомили в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України.

«29-річного жителя Коломиї, який вже вчетверте спробував незаконно потрапити за кордон, затримали на Закарпатті прикордонники відділу «Ділове» Мукачівського загону.

Двічі українець «перевіряв» надійність охорони кордонів на Одещині та вже вдруге приїхав з цією ж метою на Закарпаття.

Незважаючи на неодноразові застереження прикордонників та всупереч здоровому глузду, настирливий відчайдух планував перепливати повноводну Тису. Про серйозність намірів прикарпатця красномовно свідчив плавзасіб, яким чоловік збирався «штурмувати» смертельно небезпечну водну перепону. Це чи не найбільший плавзасіб, який довелось бачити прикордонникам під час припинення спроб порушення кордону – надувний матрац. А ще чоловік, який має невеликий зріст, вдягнув дитячу рожеву шапку, аби здаватися дитиною та відвернути увагу прикордонників. Для встановлення усіх обставин правопорушення чоловіка доставили у прикордонний підрозділ.

За даний вид правопорушення передбачена відповідальність у вигляді штрафу від 3400 гривень до 13600 гривень або ж адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб, з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення», - йдеться у повідомленні.

Telegram Channel