![Порошенко у День волонтера привіз техніку у 10-й армійський корпус на східний фронт](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/a/mi/d7nkbq-2vujqndtrhpumcupvdkj4sv654jugmia.jpeg)
Разом - до перемоги!
Порошенко у День волонтера привіз техніку у 10-й армійський корпус на східний фронт
Петро Порошенко разом з депутатками від «ЄС» Іриною Геращенко та Іванною Климпуш-Цинцадзе приїхав до військових, які тримають східний фронт. Порошенко привіз у підрозділи 10-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗСУ 5 вантажівок TATRA, 5 прально-душових комплексів та квадрокоптери DJI Mavic
Порошенко принагідно подякував усім небайдужим українцям, які з перших днів Революції Гідності започаткували потужний волонтерський рух і з тих пір невтомно допомагають Силам оборони та всім, хто потребує підтримки.
«Волонтерський рух зародився на Майдані. Я пам’ятаю, як привозили від палет до бочок, від їжі, де дівчата готували, і закінчуючи технікою. І це стало рушійною силою. З перших годин вторгнення до Криму прямо з Майдану добровольці пішли на фронт, а волонтери взяли на себе зруйновану Януковичем армію, щоб підтримати тим, чим могли – одягом, автобусами, пальним, їжею. Щоб дати державі три-чотири місяці для налагодження процесів. Вони пішли у волонтерський десант міноборони. Тоді у наскрізь корумпованій Януковичем структурі волонтери налагодили речове, харчове, медичне і навіть частину бойового забезпечення», – нагадав Порошенко, інформує eurosolidarity.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/x/ha/6ehc2g-0x0-1024x682-6tplc26hpp6u3sxqqvyl7cz2etzk2hax.jpeg)
«У 2014 році – і у 2022 році знову волонтери були в перших рядах тоді, коли не було бронежилетів, не було кевларових шоломів, не було форми, не було берців – нічого не було», – констатує пʼятий Президент.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/n/4g/fjrlzp-0x0-1024x682-hxozwmvgyp4lx36pao4x3ni47ikq64gn.jpeg)
«Сьогодні ми теж знаходимося на фронті. 10-му корпусу ми передаємо машини TATRA – це нова техніка для нас, яка має корисну формулу 8*8, дуже потужна. І 10-й корпус їх дуже чекав. Ми передаємо прально-душові комплекси, дуже добре себе зарекомендували, і сьогодні їх дуже чекають бійці. Взимку ти інакше не помиєшся», – зауважує Порошенко.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/x/yy/nxdqzt-0x0-1024x548-kml4ilktomg2g4hegkyhijbzm2eaqyyx.jpeg)
Він повідомив, що разом з волонтерами кількість таких побутових комплексів вже наближається до двох сотень.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/d/6h/3jhil3-0x0-1024x682-ydcd4znrozwoituiojdvngj73a7kq6hd.jpeg)
«Ми не зупиняємося. У нас зараз домовленість найближчим часом на 168 комплексів. Ми вже завантажили українське виробництво. Наголошую: ми їх не купуємо, а виробляємо, виготовляємо і передаємо безкоштовно. І ми передаємо Мавіки – це те, що сьогодні є розхідним матеріалом, в першу чергу це наші очі. Без безпілотників сьогодні вже ніхто не воює», – зауважує Порошенко.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/y/m6/xc67zf-0x0-1024x682-6yjszicl3nfscgpcju7d2a62lhkgsm6y.jpeg)
Фонд Порошенка від початку повномасштабної агресії передав допомоги армії на суму 3,4 млрд грн. Разом з волонтерськими зборами ГО «Справа Громад» підтримка ЗСУ сягнула майже чотирьох мільярдів гривень.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)