Курси НБУ $ 38.62 € 41.72
Порошенко: ЗСУ – наша гордість, і разом ми переможемо

«Ми не просто віримо у ЗСУ, але усім, чим можемо, їм допомагаємо. Всі разом. Бо ми — українці!».

Фото Європейська солідарність.

Порошенко: ЗСУ – наша гордість, і разом ми переможемо

Петро Порошенко привітав Збройні Сили України зі святом, яке цього року вперше збігається і з Днем Святого Миколая. Порошенко закликав до беззастережної підтримки ЗСУ і наголосив: разом ми переможемо

«Що відчуває кожен з вас, коли чує або вимовляє Збройні Сили України? Правильно — гордість. Бо це — найсильніший і найвідоміший у світі український бренд! Гордість — бо пам’ятаємо, як проходила випробування перша українська далекобійна ракета. Потім — ця ракета втопила «Москву», – нагадав пʼятий Президент. 

«Гордість — бо бачимо, як Збройні Сили стримують навалу, якої боявся або й зараз боїться весь світ. Партнери давали нам тиждень. Орки —  взагалі три дні. А скоро піде третій рік, як ми тримаємося. І ми маємо перемогти. Гордість — бо знаємо про результати роботи розвідників, десантури, ССО, артилеристів, танкістів, піхоти, льотчиків – всіх! Під час спілкування з генералами НАТО відчуваємо, що вони вчаться у наших Збройних Сил», – говорить Порошенко. 

«Гордість — коли приїжджаємо на Схід і Південь, ми чуємо від воїнів, що техніка, яку ми привозимо, рятує життя і додає позитиву військовим. А ще гордість — коли називаємо друзями і побратимами понад дві тисячі членів нашої команди, які пішли на фронт в перші ж дні війни добровольцями», – зазначає лідер партії.

«Біль та горе — бо втратили 74 наших партійця. Більшість з них — це мої, наші близькі люди… Ми відчуваємо біль за кожного із наших загиблих співвітчизників, військових і цивільних. На жаль, втрати великі. Але армія наша сильна і, спираючись на нашу беззастережну підтримку, на підтримку всього українського народу, а може і всього світу, армія переможе», – переконаний Порошенко.

«Не дарма у нас День захисника України збігається з Покровою. А тепер, після переходу нашої Церкви з російського на людський календар, День Збройних Сил припадає на Миколая. А може, це Миколай припадає на День Збройних Сил. ЗСУ захищає наше українське майбутнє. Через Миколая наша команда передала багато «іграшок» військовим: мавіки, FPVішли, бронетехніку, РЕБ, колеса, Посейдони. І водночас — відправила цукерки дітям», – говорить Порошенко. 

«Як віруюча людина я прошу Миколая Чудотворця молити Бога за нас. Але українці здавна кажуть: «Віра без діл — мертва». І ми не просто віримо у ЗСУ, але усім, чим можемо, їм допомагаємо. Всі разом. Бо ми — українці! Нація, яку знає і якою захоплюється зараз весь світ», – резюмує Петро Порошенко. 

Telegram Channel