Курси НБУ $ 38.16 € 41.26
За найвищу олімпійську нагороду Волинь платитиме своїм спортсменам 250 тисяч

Обласна рада прийняла рішення про преміювання спорстменів.

Фото Волинська обласна рада.

За найвищу олімпійську нагороду Волинь платитиме своїм спортсменам 250 тисяч

Депутати Волинської обласної ради проголосували за виплату одноразових грошових винагород спортсменам та тренерам області з олімпійських, неолімпійських та видів спорту осіб з інвалідністю

Про це повідомили у Волинській обласній раді.

«Залежно від досягнутих результатів премії надаються спортсменам за кожне завойоване місце на офіційних змаганнях. Зокрема, призери олімпійських, паралімпійських та дефлімпійських ігор отримують премію у розмірі 250 тис. грн. за зайняте 1 місце та 23 тис. грн. – за 12-те місце. Премія за призові місця у змаганнях з неолімпійських видів спорту варіюється від 180 тис. грн. до 1,5 тис. грн. Грошову винагороду також отримають ті спортсмени, які вперше виконали норматив «Заслужений майстер спорту України» та «Майстер спорту України міжнародного класу». По 50 тис. грн. можуть отримати спортсмени, які увійдуть до складу офіційної делегації національної збірної команди України для участі в Іграх Олімпіад, Паралімпіад та Дефлімпіад.

Окрім того депутати погодили призначення переможниці конкурсу Олени Григоли на посаду керівниці Ковельського фахового медичного коледжу та рекомендували голові обласної ради укласти з нею контракт терміном на 5 років.

Також обранці дали згоду на передачу автомобіля з балансу КП «Волиньпроєкт» для потреб Головненської спецшколи «Центр освіти», - йдеться у повідомленні.

Telegram Channel