Курси НБУ $ 38.62 € 41.72
Максимально теплий вантаж: Порошенко купив для військових 600 тисяч хімічних грілок

Разом - до перемоги!

Фото Європейська солідарність.

Максимально теплий вантаж: Порошенко купив для військових 600 тисяч хімічних грілок

600 тисяч хімічних грілок для рук і ніг, куплені Фондом Порошенка та волонтерами «Справи Громад», сьогодні прибули до України

Грілки одразу ж відправлять у бригади ЗСУ на фронті, каже Петро Порошенко. Ця рекордна партія хімічних грілок подолала тисячі кілометрів, зокрема, і польсько-український кордон, пояснює п’ятий Президент.

«Найсвіжіші» – показує Порошенко документи і пояснює: чим довше хімічні грілки зберігаються на складах, ним нижча їхні ефективність. Ці – здатні зігрівати українських воїнів до 12 годин поспіль.

 

 «У кожній коробці 30 штук для ніг. А це ви бачите комплекти для рук, вони також вставляються в рукавиці і 12 годин дуже міцно тримають тепло. Це для вас, дорогі бійці Збройних Сил України», – говорить Порошенко.

Він подякував польським та українським водіям, які подолали довгий шлях і проблеми на кордоні. «Тепер ці грілки відправляться на фронт, в холодні окопи наших бійців. Хлопці та дівчата, приймайте подарунки від нашої команди», – сказав Порошенко, інформує eurosolidarity.

 

 

Telegram Channel