![Митрополит Луцький відправив літургію в храмі на Тернопільщині, який доєднався до ПЦУ](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/v/cx/5i32kz-w5vjxhhl5mseaxncs47b3gnukzh43cxv.jpg)
Собор Святителя Миколая Чудотворця належить до Кременецько-Почаївського державного історико-архітектурного заповідника.
Митрополит Луцький відправив літургію в храмі на Тернопільщині, який доєднався до ПЦУ
Митрополит Луцький і Волинський правив Божественну літургію в соборі Святителя Миколая Чудотворця м. Кременця Тернопільської єпархії
Цей храм належить до Кременецько-Почаївського державного історико-архітектурного заповідника. 6 грудня, в день угодника Божого, в цьому Божому домі, який щойно возз’єднався з Православною Церквою України, вперше служили рідною мовою.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/f/dd/i3zm4w-0x0-1000x666-gdtpzxlg7nmsudgcxb7eje3sw43v5ddf.jpg)
Разом з керуючим нашою єпархією молилися митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло, інше місцеве духовенство та дуже багато вірян.
У проповіді високопреосвященний підкреслив, що подія для цього міста є значущою, адже поруч знаходиться Почаївська лавра, яку ще досі використовує церква країни-агресора, інформують у Волинській єпархії.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/6/yh/2aqeeh-0x0-1000x666-ks7npt5maxhhrv2uo2slotigzxqrtyh6.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)