![На Рівненщині пройшов всеукраїнський мистецький проєкт (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/6/ug/qfppif-0x28-1280x853-hhgxjrufyqm4ubib64caerbbtmof5ug6.jpg)
У проєкті прийняли участь представники культури з різних міст.
На Рівненщині пройшов всеукраїнський мистецький проєкт (Фото)
Темою проєкту ТКАЦТВО.UA були традиції регіонів та ментальне відновлення
«Збереження культурної спадщини, а саме традицій ткацтва в регіонах, є важливими елементами збереження ідентичності та ментального відновлення. Це сприяє розвитку спільностей, підтримує унікальність та поглиблює зв'язок між минулим і сучасністю», - зазначив заступник голови Рівненської ОДА Сергій Гемберг.
Про це повідомляє Рівненська обласна державна адміністрація.
Голова ради ВПО при Рівненській ОДА Олеся Бабушкіна розповіла про інтеграції традиційної культури внутрішньо-переміщених осіб у контекст Рівненщини.
Презентацію на тему «Льонарство на Рівненщині» представила Заслужена працівниця культури України, старший науковий співробітник Рівненського обласного краєзнавчого музею Алла Українець.
«Культура та традиції ткацтва – не лише мистецькі вияви, але й ключові елементи національного духу. Збереження їх допомагає сучасному суспільству збагатити культурний діалог, надихаючи на нові досягнення та відновлення духовної спадщини», - підкреслила начальниця управління культури і туризму Рівненської ОДА Любов Романюк.
У проєкті прийняли участь представники культури з різних міст. На заході піднімались теми «Нематеріальна культурна спадщина Тернопільщини. Борщівська сорочка», «Співпраця Сарненського історико-етнографічного музею з громадами у промоції традиційної культури краю», «Вишивка Рівненщини. Відтворення автентичного строю».
Усі учасники могли прийняти участь у майстер-класах та подивитись музично-театралізовані дійства та співи народних пісень.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/j/55/67eltx-0x0-1280x960-fkng3hetv2to5s5pfj3jrjp7m3zyw55j.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/o/ot/mjlrk7-0x0-960x1280-wzthw3ztfbyfzzha3t2ciftsma5kkoto.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/2/kd/dkmqik-0x0-960x1280-daoe5f5q4l4jxl5y2yqbcyxzejoegkd2.jpg)
Читайте також: У громаді на Волині розподілили грошові допомоги.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)