Курси НБУ $ 38.31 € 41.54
На Рівненщині пройшов всеукраїнський мистецький проєкт (Фото)

У проєкті прийняли участь представники культури з різних міст.

Фото: facebook.com.

На Рівненщині пройшов всеукраїнський мистецький проєкт (Фото)

Темою проєкту ТКАЦТВО.UA були традиції регіонів та ментальне відновлення

«Збереження культурної спадщини, а саме традицій ткацтва в регіонах, є важливими елементами збереження ідентичності та ментального відновлення. Це сприяє розвитку спільностей, підтримує унікальність та поглиблює зв'язок між минулим і сучасністю», - зазначив заступник голови Рівненської ОДА Сергій Гемберг.

Про це повідомляє Рівненська обласна державна адміністрація.

Голова ради ВПО при Рівненській ОДА Олеся Бабушкіна розповіла про інтеграції традиційної культури внутрішньо-переміщених осіб у контекст Рівненщини.

Презентацію на тему «Льонарство на Рівненщині» представила Заслужена працівниця культури України, старший науковий співробітник Рівненського обласного краєзнавчого музею Алла Українець.

«Культура та традиції ткацтва – не лише мистецькі вияви, але й ключові елементи національного духу. Збереження їх допомагає сучасному суспільству збагатити культурний діалог, надихаючи на нові досягнення та відновлення духовної спадщини», - підкреслила начальниця управління культури і туризму Рівненської ОДА Любов Романюк.

У проєкті прийняли участь представники культури з різних міст. На заході піднімались теми «Нематеріальна культурна спадщина Тернопільщини. Борщівська сорочка», «Співпраця Сарненського історико-етнографічного музею з громадами у промоції традиційної культури краю», «Вишивка Рівненщини. Відтворення автентичного строю».

Усі учасники могли прийняти участь у майстер-класах та подивитись музично-театралізовані дійства та співи народних пісень.

Читайте також: У громаді на Волині розподілили грошові допомоги.

Telegram Channel