Курси НБУ $ 38.31 € 41.54
Волинський військовий під час реабілітації після поранення освідчився коханій

Діточок вам, я на небі зірочок!

Фото із сайту rozhrada.gov.ua.

Волинський військовий під час реабілітації після поранення освідчився коханій

Пропозиція для дівчини стала сюрпризом

Про крутезну історію кохання розповіли у Рожищенській міській раді.

Війна не може зупинити життя, не може заборонити кохати, відчувати щирі та радісні емоції. Це відчув на собі наш земляк, військовий Роман Шкода, котрий боронить Україну від російського ворога, а нещодавно, скориставшись перебуванням на реабілітації після поранення, зробив найважливіший крок у своєму житті – освідчився коханій.

Як повідомили у Рожищенській міській раді, рожищанин Роман Шкода – контрактник Збройних сил України. Понад рік хлопець разом з побратимами з 14-ої окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого – на передовій.

Куп'янський напрямок – один з найгарячіших, тож можна лише уявити, що відчувають хлопці, коли смерть чатує на тебе щохвилини. Напевно, саме любов та підтримка найрідніших і додає їм сили боротися.

Зі своєю коханою Юною (до речі, теж нашою землячкою, родом з Переспи) хлопець познайомився ще до повномасштабної війни. Тож їхнє кохання випробуване тривалою розлукою, постійними переживаннями та радістю коротких зустрічей.

Перебуваючи на лікуванні та реабілітації після поранення у Харкові, Роман вирішив: війна не може заборонити йому бути щасливим. От і влаштував своїй коханій, яка приїхала на зустріч, романтичне освідчення з золотою каблучкою та пропозицією стати його дружиною. І почув таке жадане «Так!», хоча пропозиція для дівчини стала сюрпризом.

Освідчився Роман під час побачення в одному із місцевих кафе.

Мить освідчення. Фото із сайту rozhrada.gov.ua.
Мить освідчення. Фото із сайту rozhrada.gov.ua.

 Діточок вам, я на небі зірочок!

Діточок вам, я на небі зірочок!  Фото із сайту rozhrada.gov.ua.

 Більше цікавих і найсвіжіших новин Волині шукайте на нашому телеграм-каналі Volyn Nova.

Читайте також:

Telegram Channel