У ліцеї в Камені-Каширську до кінця року мають поремонтувати дах
Покрівлю латали, щоб не капало зі стелі, а тепер проведуть суттєве оновлення з улаштуванням кроквяної системи, вогнезахистом дерев’яних конструкцій, встановленням вентиляційних каналів, блискавкозахисту
Тендер на ремонт даху на міському ліцеї №1 ім. Євгена Шабліовського виграло підприємство «ДОФ Арбо» і вже, як розповідають в управлінні гуманітарної політики, приступило до роботи.
Кошти на ремонт виділили із обласного бюджету – півтора мільйони гривень. Хоча вартість передбачуваних робіт має скласти 2 321 200 гривень, пише газета «Полісся».
«Решту, більше 800 тисяч гривень, зголосилася співфінансувати громада. Ремонт повинні завершити до кінця року», — зазначає керівник управління гуманітарної політики Камінь-Каширської міської ради.
Дах на міському ліцеї також давно потребував капітального ремонту. Працівникам не раз доводилося латати його, аби не допустити протікання після дощів. Проводили і поетапне оновлення певних ділянок. Так, основну площу даху закладу відремонтували ще у 2012 році. А, зокрема у 2021 році на ремонт частини даху отримали кошти в рамках проєкту «Спроможна школа для кращих результатів». Тоді роботи обійшлися у 1,6 мільйона гривень. Тепер от площу, яка ще залишилася не реставрованою, оновлять за кошти обласного та міського бюджетів.
Тетяна ПРИХОДЬКО.
Більше цікавих і найсвіжіших новин Волині шукайте на нашому телеграм-каналі Volyn Nova.
Читайте також:
- У Володимирі водій автомобіля збив пішохода;
- На Волині поліцейські знайшли в лісопосадці мертвого чоловіка;
- Сьогодні абоненти одного з мобільних операторів України без зв'язку;
- Шість шкіл на Волині перевели на дистанційне навчання;
- Волинь накриє циклон.