Курси НБУ $ 40.12 € 43.49
Актриса, яка звинуватила Депардьє в сексуальному насильстві, вчинила суїцид

Депардьє - гвалтівник і любитель рускава міра.

Фото Гордон.

Актриса, яка звинуватила Депардьє в сексуальному насильстві, вчинила суїцид

60-річна французька актриса Еммануель Дебевер, яка звинувачувала французького актора Жерара Депардьє у сексуальних домаганнях та насильстві, 6 грудня вчинила суїцид

 Про це 14 грудня повідомила французька газета Ліберасьйон. 

Повідомляють, що акторка зістрибнула з мосту в Сену (Париж) 7 грудня. Зараз поліція Франції проводить розслідування причин інциденту, інформує Гордон.

Видання The Hollywood Reporter пише, що Дебевер вчинила суїцид того самого дня, коли в ефірі одного із французьких каналів показали документальний фільм про відомі випадки домагань та сексуального насильства з боку Депардьє. У ньому також прозвучала заява Дебевер, яка звинуватила Депардьє у домаганнях на зйомках фільму «Дантон» (1982) польського режисера Анджея Вайди.

Libération зазначає, що в документальному фільмі винуватість актора «ставили під сумнів».

2019 року Дебевер у Facebook опублікувала допис, у якому розповіла, що відбувалося на зйомках. «Цей монстр дозволяв собі вдосталь насолодитися під час зйомок, максимально використовуючи близькість усередині карети. Сунув свою товсту лапу мені під спідницю, щоб, за його словами, «мені стало краще». Я не дозволила цьому статися», – написала тоді актриса.

 

 Уперше про висунення Депардьє обвинувачень у зґвалтуванні стало відомо у лютому 2020 року. Актриса, імені якої тоді не афішували, звернулася до поліції із заявою, у якій повідомила, що влітку 2018 року зазнала сексуального насильства з боку актора.

Слідство у цій справі було припинено у червні 2019 року, оскільки не було виявлено складу злочину, а сам актор усі звинувачення відкидав. У серпні 2020-го прокуратура надіслала запит щодо поновлення справи, і восени того самого року розслідування поновили.

У грудні 2021 року на той момент 25-річна канадська актриса Шарлотта Арнольд у Twitter заявила, що Депардьє згвалтував її у серпні 2018 року. Актриса зазначила, що приховувала те, що трапилося, але це «мовчання ховало її живцем».

У квітні 2023 року французький сайт Mediapart опублікував свідчення 13 жінок, які звинуватили Жепардьє у домаганнях та сексуальному насильстві. Вони заявили, що це відбувалося протягом останніх 20 років під час зйомок та у громадських місцях.

Депардьє 2013 року став громадянином РФ та отримав як подарунок від влади квартиру в Саранську. Російський паспорт актор отримав у Сочі з рук президента країни-агресора РФ Володимира Путіна. У квітні 2015 року Депардьє покинув Росію і переїхав до Бельгії. Восени 2020 року він прийняв православ'я. 

Реклама Google

 

Telegram Channel