Курси НБУ $ 39.43 € 42.75
Луцьк передав на фронт велику партію допомоги (Фото)

Цінний вантаж доставлено бійцям 14-ї ОМБР, 100-й бригаді ТРО, 53-му батальйону 100-ї бригади ТРО.

Фото: www.lutskrada.gov.ua.

Луцьк передав на фронт велику партію допомоги (Фото)

Міський голова Ігор Поліщук та депутати Луцької міської ради цими днями відвідали бійців, які боронять нашу незалежність на Сході країни

Побували на Лиманському, Куп’янському, Бахмутському, Авдіївському напрямках.

Про це повідомляє Луцька міська рада.

Передали на фронт велику партію допомоги. Загальна її вартість — понад 25 мільйонів гривень.

 
 
 

За гроші, що зібрали працівники міської ради, структурних підрозділів і комунальних підприємств, купили армійцям 4 позашляховики, а за бюджетні кошти — чимало військового обладнання для підрозділів ЗСУ, де служать жителі Луцької територіальної громади.

 
 
 
 
 

Зокрема, це понад півсотні дронів Mavik 3 FMС, понад три десятки дронів з тепловізором Mavik 3 Т, 3 дрони Мавік 3 Е, 100 FPV-дронів, антидронові рушниці, рації, пульти керування до дронів, зарядні станції, супутникові модеми Starlink, газові балони, портативні обігрівачі Webasto, термобілизну, пончо-тенти, акумуляторні батареї.

 
 
 
 
 
 
 

Цінний вантаж доставлено бійцям 14-ї ОМБР, 100-й бригаді ТРО, 53-му батальйону 100-ї бригади ТРО. Окрема партія допомоги надійшла для 110-тої бригади, яка працює в Авдіївці, а також для 67-ї, 22-ї і 42-ї бригад, 4-ї БрОП. Крім того, допомога надана й іншим підрозділам ЗСУ. Цікаво, що Луцьк за кількістю витрачених коштів на закупівлю БПЛА займає 4 місце в Україні, а за кількістю переданих – 6 місце.

 
 
 
 
 

Поїздка на схід, за словами Луцького міського голови, мала і емоційно-пізнавальний аспект. Ігор Поліщук зустрівся з солдатами на бойових позиціях, поговорив з земляками під час їхнього перепочинку. Та, головне, обговорив з командиром 14-ї ОМБр Олексієм Трубніковим подальші потреби його бригади. Разом вони намітили деталі співпраці на 2024 рік. А на завершення зустрічі, комбриг вручив Луцькому міському голові Ігорю Поліщуку подяку за сприяння Збройним силам України.

 

Більше цікавих і найсвіжіших новин Волині шукайте на нашому телеграм-каналі Volyn Nova.

Читайте також:

Реклама Google

Telegram Channel