Курси НБУ $ 40.30 € 43.76
«Накручують військових»: Ігор Поліщук застеріг від повтору у Луцьку такої трагедії, як на Закарпатті

Луцька міська рада.

Фото Луцька міська рада.

«Накручують військових»: Ігор Поліщук застеріг від повтору у Луцьку такої трагедії, як на Закарпатті

Міський голова вважає, що фракція Свідомих використовує емоції військових і накручує їх

Про це Ігор Поліщук висловився на своїй сторінці у Facebook.

Подаємо його допис повністю:

«Вчора усю Україну сколихнула новина про підрив трьох гранат депутатом під час засідання сесії Керецьківської сільської ради Закарпатської області, внаслідок чого постраждало 26 людей.

Чи можемо ми повністю покладати вину за цей інцидент на вказаного громадянина? Так. Але й цілком очевидно, що до цього вчинку, як і в більшості подібних випадків, його накручували й спонукали люди, які переслідували власні політичні або інші інтереси.

І в нашій громаді теж є такі, які використовують емоції військових, їх втому та біль від побаченого й відчутого, у власних, навіть не політичних, а виключно комерційних інтересах.

Йдеться про фракцію так званих Свідомих, які в інтересах свого власника Покровського прагнуть будь-якою ціною вирішити питання забудови поруч з парком 24-поверхівками ділянок з кримінальною історією за адресою вул. Архітектора Метельницького, 3. Площею майже 2 гектари. Вирішення цих питань, власне, і є єдиною мотивацією їх існування в раді.

Нагадаю, що рішенням Волинського окружного адміністративного суду був задоволений позов прокуратури щодо скасування незаконної зміни цільового призначення земельної ділянки на вулиці Архітектора Метельницького, 3 у Луцьку, власником якої є Покровський. Щодо іншої ділянки рішення про зміну цільового призначення виносилось на сесію 9 разів, але жодного разу не здобуло схвалення з причин повної невідповідності інтересам міста.

Саме власник цих депутатів та вони самі, намагаючись чинити тиск на міського голову та депутатів щодо вирішення питання по вищевказаних ділянках, є режисерами та співучасниками нещодавніх абсурдних вистав на останній сесії міськради, і вони ж розхитують суспільство та підбурюють військових до таких небезпечних вистав на прийдешній сесії. Саме вони намагаються зупинити нормальну життєдіяльність міста, висуваючи абсолютно нереальні вимоги щодо формування бюджету наступного року. І це при тому, що Луцька міська рада маючи вельми скромні доходи є одним з лідерів з підтримки ЗСУ в Україні.

Звертаюсь до негідників з фракції Свідомих - Шкітер, Надточій, Лучик, Наход, Хаймик і Маруняк. Військові самі все прекрасно розуміють, бачать і знають хто яку мету переслідує і хто як допомагає. І хто яким чином хоче використати їх у власних інтересах.

А ворожнечу і зло, яке ви намагаєтесь посіяти, ви ж і пожнете, тільки у кратному розмірі».

 

На допис Ігоря Поліщука відреагував Андрій Лучик, прізвище якого згадав мер. Ось його відповідь:

«Поліщука бомбануло.

Без емоцій коментую кожен пункт звинувачень.

1. Порівняння трегедії на Закарпатті з Луцьком

Інвестиція в наші Збройні сили - це найкраща інвестиція сьогодні. Адже це збережене життя і здоров.я наших громадян, це наближення перемоги України. А кожен день війни руйнує наші домівки, забирає життя і підриває економіку. Тому чим швидше переможемо, тим багатшими будемо в перспективі.

Тому ми і змушуємо мера виконати свою обіцянку й закласти в бюджет 500 млн гривень на підтримку армії, а не 250 млн, як це є зараз.

2. Земельна ділянка на вул. Метельницького

Андрій Покровський жодного разу не просив мене голосувати за чи проти будь-якого рішення в Луцькій міськраді. Позицію з усіх питань Свідомі випрацьовують спільно на засіданнях фракції, де й визначають, як голосувати.

Щодо судових рішень по цій ділянці, то наскільки мені відомо, суди ще тривають. Зрештою, це питання стосується виключно громадянина Андрія Покровського, який є власником цієї земельної ділянки.

3. Депутати чинять тиск на міського голову

Ну так це і є нормальний демократичний процес. Але є нюанс. Чинять тиск не через ділянку на Метельницького, а через корупційні дії міського голови. Котельня на Карбишева, незаконна ліквідація Е-води, ремонт проспекту Волі, тендер на бульварі Дружби народів, Автопарксервіс... Перелік можна продовжувати і продовжувати.

4. Депутати від Свідомих - негідники

Ну ок, нехай буде так. Просто якщо раніше я намагався в толерантній формі вказувати на прой*би Ігоря Поліщука, то тепер особисто моя реакція буде трішки жорсткішою. Без вазеліну і попередніх пестощів, так би мовити».

Реклама Google

Telegram Channel