Курси НБУ $ 39.40 € 42.34
Ще вчора вранці фанати «Челсі» плювались від Мудрика, а вже ввечері його боготворили (Відео)

Михайло Мудрик та Крістофер Нкунку святкують рятівний гол українця.

Фото – Getty Images.

Українець став героєм матчу 1/4 фіналу Кубка англійської ліги, в якому «Челсі» на «Стемфорд Брідж» переграв «Ньюкасл»

Кубок англійської ліги. 1/4 фіналу. «Челсі» – «Ньюкасл» – 1:1 (4:2 по пенальті).

Голи: Мудрик (90+2) – Вілсон (16).

Український легіонер «синіх» Михайло Мудрик з’явився на полі лише 78-й хвилині, але зумів зрівняти рахунок на 90+2 хвилині.

Зазначимо, що згідно з регламентом після нічиєї в основний час на команди одразу ж чекала післяматчева серія пенальті.

У серії одинадцятиметрових успішнішим був «Челсі». Більше того, наш Михайло Мудрик бив останнім і поставив переможну крапку.

Нещодавно команди зустрічалися в АПЛ, «Ньюкасл» виграв із рахунком 4:1.

Жеребкування півфінальної стадії відбудеться вже сьогодні.