Курси НБУ $ 40.12 € 43.49
77 безробітних волинян залучили до суспільно корисних робіт (Фото)

Кожен, хто бажає допомогти нашим воїнам у зимовий період також може долучитися до Армії відновлення.

Фото: www.lutskrada.gov.ua.

77 безробітних волинян залучили до суспільно корисних робіт (Фото)

Проєкт «Армія відновлення» був запроваджений Урядом восени 2022 року

Його мета — залучити людей, які тимчасово втратили роботу, до відбудови країни через виконання ними суспільно корисних робіт.

Про це повідомляє Луцька міська рада.

Суспільно корисні роботи, до яких найчастіше залучають учасників армії відновлення: розвантаження, фасування та доставлення гуманітарної допомоги; допомога громадянам, які постраждали внаслідок бойових дій та внутрішньо переміщеним особам; плетіння маскувальних сіток; консервація продукції для ЗСУ; пошив та ремонт військового одягу, амуніції; догляд за постраждалими військовослужбовцями у медичних закладах; розбір завалів, розчищення пошкоджених залізничних колій та автодоріг; будівництво захисних споруд та дамб; роботи по заготівлі дров для військових і цивільних; облаштування й укріплення блокпостів і укриттів.

Організатори таких робіт – військове командування спільно з обласною військовою адміністрацією. Часто із залученням органів виконавчої влади.

 

Упродовж 2023 року до суспільно корисних робіт залучили 77 безробітних громадян Луцького району. Проводили роботи з:

- підготовки захисних споруд цивільного захисту до використання за призначенням та їх експлуатацією;

- пристосування існуючих наземних або підземних приміщень під найпростіші укриття; благоустрій біля них та чергування;

- заготівлі дров для безперебійної роботи котелень та забезпечення теплом захисних укриттів при закладах шкільної, дошкільної освіти, іншої інфраструктури в період опалювального сезону.

У грудні цього року 15 громадян, які перебувають на обліку як безробітні в Луцькій філії Волинського ОЦЗ залучили до суспільно корисних робіт з плетіння сіток та «кікімор» для захисту наших військових. У приміщенні Центру надання адміністративних послуг, що у Луцьку, за підтримки волонтерки Олени Мисковець, члени Армії відновлення щоденно займаються виготовленням сіток для фронту.

я.

 

Плетіння маскувальної сітки − нескладне заняття, але кропітке і важливе. На виготовлення одного полотна йде від кількох годин до кількох днів, залежно від його розміру та кількості людей, які над ним працюють. Сітки для армії потрібні повсякчас, тому до цієї роботи долучаються як працівники ЦНАПу, так і його клієнти. Кожен, хто бажає допомогти нашим воїнам у зимовий період також може долучитися до Армії відновлення.

Читайте також: Чи буде «тихо» у новорічну ніч у Луцьку.

Реклама Google

Telegram Channel