Курси НБУ $ 40.30 € 43.76
Бокс фільтрувальний від «Селтон»: переваги

Реклама.

Фото: selton.com.ua.

Бокс фільтрувальний від «Селтон»: переваги

Класичний фільтрувальний бокс https://selton.com.ua/uk/produkciya/filtrovalnye-boksy/ – це пристрій, що застосовується для стерилізації. Він потрібний для обробки повітря від шкідливих речовин. Це складна та важлива частина вентиляційної системи. Встановлюють бокс в укриттях, бомбосховищах або інших захисних спорудах, які надходять до цивільної оборони. Гарантується дотримання не тільки українських, а й міжнародних стандартів.

Як працює фільтрувальний бокс?

Принцип роботи доволі простий. Надходить повітря прямо в корпус й там проходить безпосередньо через очисник. Саме в ньому і затримуються шкідливі речовини. Комплектується система різними елементами, але необхідно, щоб вони були створені саме для фільтрації простору та захищали від поганих домішок.

Найбільш затребувані варіанти:

  • вугільні;

  • для кишенькових боксів.

Перші призначені для того, щоб проводити стерилізацію навколишнього повітря від токсичних газів. Наприклад, це може бути азотистий оксид, сірчистий газ. Кишенькові компоненти призначені для роботи з брудом, пилом, алергенами. Це запорука абсолютної безпеки та максимальної надійності. Вдасться знайти на ринку і комбіновані пристрої. Головна задача такого формату – здійснити дезінфекцію від шкідників.

Чому варто обирати фільтрувальні бокси?

Вентиляційний фільтр бокс нейтралізує бактерії. Це зручно, практично та перспективно (надовго). Такий вибір серед потенційних користувачів доволі популярний. Вийде застосовувати в різноманітних сферах.

Основні переваги:

  • висока ефективність дезінфекції простору;

  • довговічність;

  • результативність.

Бокс гарно очищає повітря від пилу, газів, шкідливих речовин, бруду. Очисник виготовляється на основі високоякісного матеріалу, компоненти для комплектації обираються перевірені. Гарантується безперебійне та тривале функціонування.

Фільтр бокс для кишенькових фільтрів обслуговується дуже просто. Заміна проходить дуже просто. Крім того, є можливість відремонтувати систему та, таким чином, не вкладатися в нову. Забезпечується неперевершений рівень очищення навіть після декількох регенерацій.

Нейтралізатор підходить не тільки для бомбосховища, а й для промислового приміщення (наприклад, підприємств, комбінатів). Повітря буде очищуватися не тільки від пилу, а ще й від газів, які негативно впливають на стан робітників, через що вони не будуть виконувати норму та до цього ж стануть скаржитися на здоров’я, що формує компаній відповідну репутацію.

Реклама Google

Telegram Channel