Курси НБУ $ 39.67 € 43.08
Порошенко: доходи від цінних паперів йдуть на ЗСУ, хто хоче – позмагайтеся зі мною

Петро Порошенко.

Фото Європейська солідарність.

Порошенко: доходи від цінних паперів йдуть на ЗСУ, хто хоче – позмагайтеся зі мною

Петро Порошенко в ефірі телеканалу «Прямий» повідомив, що інвестує в державні цінні папери США, Великої Британії і країн Євросоюзу, щоб отриманий прибуток спрямувати на допомогу ЗСУ

Він зазначив, що з початку повномасштабного вторгнення для потреб української армії куплена техніка, зброя та спорядження на суму 4 мільярди гривень. Порошенко також зауважив, що інформаційна атака проти нього в першу чергу шкодить інтересам України і погіршує складні стосунки з Угорщиною, яка наступного року головуватиме у Євросоюзі. 

«Це була не тільки інформаційна атака. Це була пряма атака. Це була величезна дурниця, яка була організована Офісом президента у спробі не випустити мене. Вони роздавали директиви керівництву парламенту, яке було втягнуте в абсолютно брудну провокацію. СБУ, яка перетворилася в телеграм-канал Офісу президента. І далі зараз йдуть процеси, про які через моїх адвокатів всі будуть проінформовані», – сказав Порошенко. 

«Про 37 мільйонів – це ситуація дуже проста. Це – брехня і провокація. Є спеціальний інвестиційний керуючий. Мета – забезпечити найбільшу доходність для того, щоб профінансувати Збройні Сили. Хто хоче позмагатися зі мною – будь ласка. Ми вийшли на рубіж 4 млрд грн з початку повномасштабного вторгнення», – говорить Петро Порошенко. 

«Ми готові відзвітувати за кожну статтю. І для того, щоб ці чотири мільярди існували, ми маємо забезпечити максимізацію прибутку. Тоді інвестиційним керуючим було прийняте рішення: інвестувати в державні облігації, цінні папери – в першу чергу України, Сполучених Штатів і країн Європейського Союзу. Там є американські казначейські облігації (Treasuries), там є британські фунтові облігації, там є Європейського Союзу. А чому там зʼявилися угорські, румунські, болгарські – бо там найвища доходність, яка спрямовується Збройним Силам», – пояснює Порошенко. 

«І тут вони подають цю позицію – «37 мільйонів Порошенко отримав від держави Угорщина». Друзі мої, я отримав ще дохід напередодні зустрічі з нашими американськими партнерами від Уряду Сполучених Штатів. Напередодні зустрічі з британськими партнерами – від уряду Британії. Ці 37 мільйонів, до речі, це ж не дохід. Це просто повернення інвестицій. З яких сплачені на відміну від вас податки. Які задекларовані – на відміну від ваших автомобілів, ваших маєтків, і вашого всього», – звернувся він до організаторів цієї брудної кампанії. 

«Сьогодні канал «1+1», який належить Коломойському-Медведчуку, компанія УНІАН розповсюджують це, намагаються  бити по Порошенку. Ви це робили останні двадцять років. Але потім – я нагадую вам, ви в 2004 році, і в 2013 році всім журналістським колективом виходили і вибачались за те, що ви брехали і виконували темники. Для мене темники, які зараз розповсюджують корисні ідіоти, які керують «марафоном», і темники, які розповсюджував Медведчук в четвертому році, мають одну й ту саму природу», – пояснює пʼятий Президент. 

«Брехня проти Порошенка, удари по Порошенку – я все це переживу. А от коли ви бʼєте цими ударами по Україні – бо це ви атакуєте, наприклад, Угорщину, чи Словаччину. Вам будуть потрібні вже дуже скоро позитивні голосування. В 2024-му році. Сьогодні  керівник апарату Стефанішиної наголосив, що реально і юридично переговори почнуться в середині 24 року. Я хочу вам нагадати – знаєте, хто буде головувати в Європейському Союзі в середині 24 року? Угорщина і її премʼєр-міністр Віктор Орбан. І ви тисячу разів прийдете і будете намагатися отримати одноголосне голосування по цим позиціям», – резюмує Петро Порошенко. 

Реклама Google

Telegram Channel