Курси НБУ $ 39.43 € 42.75
У НАТО спрогнозували подальший хід бойових дій в Україні

Віримо в ЗСУ!

Фото: Генштаб ЗСУ.

У НАТО спрогнозували подальший хід бойових дій в Україні

Війна на виснаження

Високопоставлений представник Міністерства оборони на східному кордоні НАТО Кусті Салм заявив, що конфлікт Росії та України став «війною на виснаження», яка буде тривати. Крім того, до переломного моменту в протистоянні ще далеко. 

Про це Кусті Салм розповів Newsweek, повідомляють Новини Live.

Подальший перебіг війни в Україні

«Це війна на виснаження. Росія навмисно хоче, щоб ми думали, що вони переживуть, перевершать по продуктивності українських і західних ворогів», — зазначив Кусті Салм.

За його словами, 2023 рік гіркий для України через провал літнього контрнаступу. Деякі західні політики відкрито «втомилися від України» й попереджають українських лідерів, що війна затягнеться. 

Також Салм вважає, що результати протистояння є математичним рівнянням. Так, кожні пів року Росія може «завербувати 130 тисяч осіб, але в підрозділи вона може сформувати 40 тисяч осіб». Ці 40 тисяч осіб — наступальні сили, інших використають як «гарматне м'ясо».

«Інші 90 тисяч мобілізованих будуть використовуватися як гарматне м'ясо — ви використовуєте їх один раз і викидаєте», — пояснив представник.

Кожні пів року РФ втрачає частину військових, що становить приблизно 37% тих, хто знову приєднується кожні шість місяців.

«Ми за покерним столом. Потрібно вірити статистиці», — додав Салм.

На його думку, ще не досягнуто переломного моменту, за якого в Росії практично не залишиться ресурсів і боєприпасів.

Читайте також: «Ситуація на фронті на ранок 24 грудня - Генштаб ЗСУ».

Реклама Google
 

Telegram Channel