![На Волині перед Різдвом рятувальникам довелося відкачувати воду з приватних господарств](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/g/5c/a6zqno-0x0-1600x1066-i6ejcau7yh64aaqqhqjqfpi5ubmcw5cg.jpg)
Під час відкачування води у місті Володимир.
На Волині перед Різдвом рятувальникам довелося відкачувати воду з приватних господарств
І це зафіксовано не на Поліссі, де рівень вод завжди вищий
Вчора черговий підрозділ 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Володимир ДПРЧ за допомогою мотопомпи відкачав воду з приватних присадибних ділянок на вулицях Кожедуба, Львівська, Лесі Паєвської в місті Володимирі.
Також рятувальники 7-ї ДПРЧ спільно з працівниками місцевої пожежної охорони міста Устилуг за допомогою водяного ствола приборкали займання господарської споруди в селі П’ятидні Устилузької МГ.
![Гасіння пожежі в селі П’ятидні. Фото пресслужби ГУ ДСНС України у Волинській області.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/l/o3/w36oy5-0x0-1280x960-iuohm2hv6lh7oejbvqfvcpjsqrjnho3l.jpg)
Ймовірна причина події – коротке замикання електромережі. Повідомлення про подію надійшло о 16:02, а о 16:38 її оператинво ліквідовано, інформує пресслужба ГУ ДСНС України у Волинській області.
Читайте також: Дружина прийшла на виручку п’яному водієві і принесла великий хабар поліцейським.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)