Курси НБУ $ 39.67 € 43.08
Чому цілі групи російських військовослужбовців почали здаватися в полон

Переможемо.

Фото Главком.

Чому цілі групи російських військовослужбовців почали здаватися в полон

Російські окупанти стають все менше зацікавленими у штурмових операціях на фронті. Вони почали масово здаватися українським військовим цілими групами

Зокрема, така ситуація спостерігається у складі 1-го армійського корпусу Російських Збройних Сил. Про це під час телемарафону повідомив речник Об’єднаного пресцентру Сил оборони на Таврійському напрямку полковник Олександр Штупун, пише ОБОЗ.

«Є інформація про все більшу кількість відмов окупантів брати участь у штурмових діях. Зокрема, це фіксується в підрозділах 1-го армійського корпусу ЗС РФ. Слід відзначити, що в полон почали здаватися цілі групи російських військовослужбовців», – розповів Штупун.

За словами речника, за останні три доби одну групу з шести військових окупаційних сил було взято у полон після короткочасного бою. Ще одна група, майже такого ж складу, здалися без бойових дій.

«Як кажуть, вийшли на голос буквально після кількох пострілів у повітря», - додав речник.

Штупун відзначив, що однією з причин, чому росіяни здаються у полон, є жорстоке ставлення до них з боку командування. Зокрема це жорсткі покарання за відмову брати участь у безглуздих штурмах або за будь-які інші порушення. Офіцери роздягають солдатів до гола взимку та запроторюють у «холодні ями», б'ють та погрожують розстрілом.  

Також інформацію про те, що все більша кількість окупантів відмовляються брати участь у бойових діях підтвердив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» Олександр Тарнавський.

«Є інформація про все більшу кількість відмов окупантів брати участь у штурмових діях, зокрема, в підрозділах 1 армійського корпусу. Слід відзначити, що в полон почали здаватися цілі групи російських військовослужбовців. Дякую нашим воїнам, які сміливими та рішучими діями змушують ворога це робити», – зазначив Тарнавський.

Реклама Google

Telegram Channel