Курси НБУ $ 40.12 € 43.49
На Волині чоловік під марками відомих брендів продавав сурогатний алкоголь

Відповідно до висновку експерта, спиртовмісні суміші виготовлені з порушенням встановлених технологічних вимог та не відповідають вимогам ДСТУ.

Фото – пресслужба Територіального управління БЕБ у Волинській області.

На Волині чоловік під марками відомих брендів продавав сурогатний алкоголь

Його незаконну діяльність припинили детективи бюро економічної безпеки України

Детективи Територіального управління БЕБ у Волинській області завершили досудове розслідування у справі щодо лучанина, який незаконно придбав, зберігав та перевозив алкогольні напої.

Під час слідства детективи виявили та вилучили у нього нелегальну продукцію. Товар мав маркування відомих брендів та був обклеєний марками акцизного податку з ознаками підробки.

Результати проведення судової технічної експертизи підтвердили, що марки акцизного податку за способами друку та спеціальними елементами захисту не відповідають встановленому зразку.

Окрім того, відповідно до висновку експерта, спиртовмісні суміші виготовлені з порушенням встановлених технологічних вимог та не відповідають вимогам ДСТУ.

Наразі фігуранту повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 204 КК України (незаконне придбання, зберігання, транспортування з метою збуту підакцизних товарів). Кримінальне провадження скеровано до суду з угодою про визнання винуватості.

Процесуальне керівництво – прокурори Волинської обласної прокуратури.

Ірина ЮЗВА,  головний спеціаліст з питань комунікацій
 БЕБ у Волинській області.

Читайте також: На Волині затримали «різдвяних» браконьєрів.

Реклама Google

Telegram Channel