Курси НБУ $ 40.12 € 43.49
Зброя перемоги: вантажівку переробили на унікальну автомайстерню для ЗСУ

З вірою у Перемогу!

Фото: www.autocentre.ua.

Зброя перемоги: вантажівку переробили на унікальну автомайстерню для ЗСУ

Сьогодні наші захисники на передовій гостро потребують мобільних майстерень для ремонту автомобілів, гусеничної техніки, а також різних артилерійських систем

Нещодавно був побудований такий сервіс на колесах. Для цього використали тривісне (6х4) шасі вантажівки MAN сімейства F2000.

Про це пише АвтоЦентр.

У стандартному контейнері розміщено широкий спектр різного обладнання. Це і балони (під аргон, азот, кисень та вуглекислоту), всілякі домкрати, токарний верстат, прес на 12 т, обладнання для зачищення та різання гідравлічних шлангів, роздачі мастила та консистентного змащування. В комплектацію входить широкий набір пневмоінструменту – гайковерти, для підкачування, пістолет для технічних рідин. Є пуско-зарядний пристрій, портативна мийка високого тиску, величезний вибір дюймових та гайкових ключів.

На особливу увагу заслуговує зварювальний пост, обладнаний плазморізом, що дуже важливо для ремонту бронетехніки. Тут також є витяжка. Майстерня може підключатися до зовнішнього джерела живлення на три фази. У контейнері також встановлено підйомний кран вантажопідйомністю 800 кг. Для комфортної роботи змонтовано автономний обігрівач, що живиться від генератора.

Але це ще не все. До майстерні на базі вантажівки було розроблено ще й мобільний шиномонтаж, розташований у ще другому контейнері, на двовісному причепі. З його допомогою можна обслуговувати різні машини – від пікапів до важкої бронетехніки.

Найближчим часом унікальний ремонтний поїзд вирушить на передову.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Читайте також: Волинські голубці, соломоплетіння і ткацтво внесли до списку культурної спадщини України (Фото).

До лав Небесного Воїнства стали ще два Герої: у Луцьку провели в останню дорогу Захисників.

На війні загинув Герой з Волині Олексій Самарчук.

На Волині засудили ухилянта від призову, який «не мав коштів на проїзд».

Реклама Google

Telegram Channel