Курси НБУ $ 39.43 € 42.75
На Тернопільщині в різдвяній шопці народилася овечка

Отакої.

Волинь-нова

На Тернопільщині в різдвяній шопці народилася овечка

У Зборові в шопці народилася овечка

 

 Тварин для шопки привіз один із підприємців громади.

Про це у соцмережі написав міський голова Зборова Руслан Максимів, інформує Суспільне.

 

 «Напередодні Різдва на узбіччі площі в Зборові встановлювали різдвяну шопку, а біля неї — невелику кошару з овечками. Так хотіли подарувати трохи радості для жителів та гостей міста. Особливо овечки в кошарі цікавили дітей, які з охотою фотографувалися та годували їх. Сьогодні народилася овечка. Ця подія не може залишити нас байдужими адже нове життя, як невеличке чудо, вселяє надію на краще», — написав Руслан Максимів.

 

 «Спочатку, як підприємець надав нам тварин, ми думали, що то два баранчики. В результаті і назвали їх Данило і Петро. Ну, Данило вже не буде, а буде Дарина. Настільки це було неочікувано, взагалі ми думали, що тварина захворіла, думали, що перегодували. Хотіли лікувати, а поки ми зібралися з ліками, то на нас чекав такий приємний сюрприз», — розповів керівник земельного відділу Зборівської міської ради Віктор Хованець.

За словами Віктора Хованця, тепер новонароджена стала місцевою зіркою. До різвяної шопки приходять місцеві жителі та роблять з нею фото.

 

 Шопку встановлюють другий рік поспіль, повідомив голова Зборівської громади Руслан Максимів.

«Відколи повномасштабне вторгнення, війна в нашій країні, ми не встановлюємо новорічні ялинки. А лише минулого року встановили різдвяну шопку, щоб жителі нашого міста мали хоча б якусь радість на різдвяні свята. Цьогоріч ми вирішили доповнити цю різвяну шопку і біля неї розмістити кошару».

Реклама Google

 

 

Telegram Channel