Курси НБУ $ 40.30 € 43.76
На війні в Україні загинув ексглава міліції Єкатеринбурга

Смерть ворогам!

Фото Главком.

На війні в Україні загинув ексглава міліції Єкатеринбурга

Трифонов поїхав воювати проти України наприкінці 2023 року

На війні в Україні загинув російський генерал Ігор Трифонов. Раніше він очолював міліцію Єкатеринбурга. Про це повідомляє Главком з посиланням на російське видання «Коммерсант».

«Колишній очільник УМВС у Єкатеринбурзі Ігор Трифонов, якого 2022 року засудили до дев'яти з половиною років колонії у справі про хабар і незаконне зберігання зброї, загинув на війні в Україні», – йдеться в матеріалі.

Адвокат генерала Ольга Кезік заявила, що Трифонов довго домагався укладення контракту з Міноборони РФ, а виїхати на війну у нього вийшло наприкінці 2023 року.

Водночас адвокат додала, що поки не отримала офіційних документів, що підтверджують звільнення Трифонова.

Адвокат додала, що Трифонов хотів «перемогти». Дружина загиблого генерала дізналася про його смерть 2 січня.

Зазначимо, Ігор Трифонов очолював УМВС у Єкатеринбурзі з 2011 до 2017 року, після чого до 2019 року керував Головним управлінням МВС у Карачаєво-Черкесії.

У серпні 2022 року Трифонова визнали винним у незаконному зберіганні зброї та отриманні хабаря за порушення кримінальної справи щодо шахрайства з коштами банку «Кольцо Уралу».

У березні 2023 року вирок пом'якшили, а строк зменшили на два місяці - до дев'яти років і чотирьох місяців колонії суворого режиму.

Реклама Google

Telegram Channel