Курси НБУ $ 39.92 € 43.31
Багатодітний батько та дідусь з Волинської бригади тероборони воює заради дітей та онуків

Сергій Сівак: «Зараз у нас реальний шанс відійти від московитів і стати дійсно незалежною державою».

Фото: Фейсбук.

Багатодітний батько та дідусь з Волинської бригади тероборони воює заради дітей та онуків

Сергій Сівак – майор медичної служби, начальник евакуаційного відділення медичної роти у 100 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

Офіцер пішов до війська у перший день повномасштабного вторгнення росіян. Вважає, що нині Україна отримала шанс назавжди відірватись від рашистської неволі й залежності, жертвами яких ми були упродовж століть.

Про це йдеться у дописі Регіонального управління Сил територіальної оборони «Захід».

«Ми ніколи не були дружніми державами. Протягом 300 років, відколи були підписані Переяславські угоди, ми були васалами нашого так званого «старшого брата», який постійно диктував нам своє», - розповідає пан Сергій.

«Зараз у нас є єдиний реальний шанс, щоб відійти від московитів і стати дійсно незалежною державою. Правда і справедливість мусять бути на нашому боці!», - переконаний офіцер.

Справжньою перемогою над ворогом пан Сергій вважає не тільки вигнання рашистів за межі кордонів держави станом на 1991 рік, а й економічну, фінансову та військову незалежність України.

«У цій боротьбі ми повинні в першу чергу надіятись на власні сили. Зрозуміло, що партнери і друзі – це добре. Але ми як держава, маємо докладати зусиль для стрімкого розвитку нашого військово-промислового комплексу, воєнної економіки, яка, своєю чергою, має давати людям нові робочі місця і забезпечувати цивілізовану оплату праці», - зауважив військовослужбовець.

Сергій Віталійович називає себе багатодітним батьком і дідусем. Саме заради своїх дітей і онуків він пішов на фронт.

«Бо це майбутнє наше, переданий нами генотип, за який ми вболіваємо та переживаємо, - каже він. - Саме заради них ми маємо здобути таку омріяну перемогу України».

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Читайте також: Реалізовував контрафактні електронні сигарети: на Волині судять директора підприємства (Фото).

85 населених пунктів Волині залишилися без електропостачання.

22-річний волинянин зробив бізнес на ухилянтах.

Реклама Google

Telegram Channel