![У волинський музей передали прапор із підписом Головнокомандувача ЗСУ та відзнаки](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/t/wv/hr2new-alrf3366iiu57wpckrhfks5kzvzcqwvt.jpg)
Нові експонати уже можуть оглянути відвідувачі в експозиції музею.
У волинський музей передали прапор із підписом Головнокомандувача ЗСУ та відзнаки
У Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки з'явився державний прапор України з підписами Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного та начальника Генерального штабу ЗСУ Сергія Шаптали
Як повідомили на Facebook-сторінці музею, експонати привіз лучанин, полковник у відставці Віталій Хацановський.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/i/5w/4d7nr4-0x0-794x529-u5vkbjyu53rmy24jqvf47b4ehc7ss5wi.jpg)
Також він передав від комплект нагрудних відзнак Головнокомандувача ЗСУ із його особистим підписом. Це бойові нагороди, якими Залужний відзначає військових: «Хрест хоробрих», «Золотий хрест», «Срібний хрест» і «»Сталевий хрест».
Усі експонати віддали на постійне зберігання, їх уже можуть оглянути відвідувачі в експозиції музею, інформує Суспільне.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)