Курси НБУ $ 39.43 € 42.75
На Волині волонтер виграв суд у поліції

Суддя постановила закрити провадження у справі.

Фото ілюстративне / facebook.

На Волині волонтер виграв суд у поліції

Інцидент стався 7 листопада 2023 року о 15:20 на одній з автодоріг Волинської області

Патрульні поліцейські зупинили мікроавтобус «Mercedes-benz Sprinter», за кермом якого перебував мешканець Ковельщини Антон З., і заявили, що його транспортний засіб своєчасно не пройшов обов’язковий технічний контроль, та склали на нього протокол за порушення Правил дорожнього руху і Закону України «Про дорожній рух».

Про це йдеться у постанові Ковельського міськрайонного суду, пише Ковель media.

 Патрульні також встановили, що 21 лютого минулого року водій вже був притягнутим судом до адміністративної відповідальності за подібне порушення.

У судовому засіданні кермувальник факт вчинення правопорушення не визнав та пояснив, що займається волонтерською діяльністю, періодично на підставі договорів здійснює перевезення військовослужбовців до місця служби, забирає поранених.

7 листопада 2023 року, на підставі договору між ним та приватним підприємцем (також волонтером), перевозив військових, був зупинений працівниками поліції, які склали відносно нього протокол, хоча він представив їм пакет всіх необхідних документів, наданих йому підприємцем перед поїздкою.

Патрульна поліція вказує, що до протоколу додається відеофіксація правопорушення, однак саме відео в матеріалах справи відсутнє.

Суд прийшов до висновку, що рапорт працівника поліції не може замінити відеофіксацію події, оскільки не є письмовим доказом, а є лише формою письмових пояснень. Інші докази на підтвердження наявності в діях водія складу інкримінованого адміністративного правопорушення відсутні.

Протокол про адміністративне правопорушення сам по собі не є достатнім доказом вчинення особою вказаного правопорушення.

«При цьому, суд наголошує, що не має права самостійно відшукувати докази винуватості особи у вчиненні правопорушення, оскільки таким чином, неминуче перебиратиме на себе функції обвинувача, позбавляючись статусу незалежного органу правосуддя, що є порушенням статті 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод», – йдеться у постанові суду.

Суддя Тетяна Денисюк постановила закрити провадження у справі за відсутністю в діях водія складу адміністративного правопорушення.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Читайте також: Гороскоп на сьогодні для всіх знаків Зодіаку.

У місті на Волині лікарку, на яку відкрито кримінальну справу, включили до складу комісії міської ради.

Батьки загиблого Героя з Волині передали допомогу його побратимам.

В Польщі горів готель, в якому жили українські біженці.

Реклама Google

Telegram Channel