Курси НБУ $ 39.83 € 43.11
На волинських дорогах працює понад 40 одиниць снігоприбиральної техніки (Відео)

Якщо є можливість – відкладіть поїздку до настання сприятливіших погодних умов.

Фото ілюстративне / facebook.

На волинських дорогах працює понад 40 одиниць снігоприбиральної техніки (Відео)

Для забезпечення безперебійного й безпечного проїзду автошляхами державного значення вночі та вранці 7 січня задіювалась 41 одиниця спецтехніки підрядних підприємств, дорожні машини й механізми продовжують працювати

Наразі вдається забезпечити проїзд, однак снігові опади не припиняються. Відтак щойно розчищена дорога знову вкривається шаром снігу. Роботу ускладнює вітер, який за лічені хвилини на відкритій місцевості утворює на шляхах перемети. У режимі нон-стоп прибираємо сніг з проїзної частини.

Про це повідомляє Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Волинській області.

Обробка протиожеледними матеріалами дорожнього покриття за таких погодних умов неефективна, тому, аби не витрачати марно бюджетні кошти, її зараз не проводимо.

Синоптики попереджають, що сьогодні упродовж дня сніговій лише посилиться, зокрема у південній частині області. Негода може призвести до ускладнень руху на дорогах та необхідності їх перекриття або часткового обмеження руху для того, щоб розчистити сніг.

Закликаємо водіїв та інших учасників дорожнього руху не забувати про обачність на автошляхах, неухильно дотримуватись правил дорожнього руху та надавати перевагу в русі снігоприбиральній техніці.

Водіям великогабаритного транспорту варто користуватися майданчиками для відстою, які є вздовж державних доріг області (шукайте за посиланням https://bit.ly/3VsMWmM).

Якщо є можливість – відкладіть поїздку до настання сприятливіших погодних умов.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Читайте також: Сьогодні Іван Предтеча забрав усі різдвяні свята на плечі.

Реклама Google

Telegram Channel