Курси НБУ $ 39.67 € 43.08
Місце в Луцьку, де щодня когось штрафують

Ті, хто паркується на тротуарах, наражають себе на штраф.

Волинь-нова

Місце в Луцьку, де щодня когось штрафують

Про нього розповіли в Муніципальній варті міста

«Шановні водії, звертаємо вашу увагу, що інспектори з паркування департаменту муніципальної варти Луцької міської ради щодня виявляють порушення паркування на вулиці Шопена, 22а та притягують до адміністративної відповідальності власників транспортних засобів, які здійснили стоянку на тротуарі, чим порушили пункт 15.10 «б» Правил дорожнього руху України. Згідно зі статтею 122 частини 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, штраф за таке порушення складає 340 грн.

 

 Ми попереджаємо водіїв, що хибним є твердження багатьох порушників, що у разі здійснення стоянки на тротуарі легкових автомобілів та мотоциклів, які поставлені на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається щонайменше 2 м пункту 15.10«в» ПДР, порушення пункту 15.10 «б» ПДР відсутнє.

Зазначаємо, що водій наділений правом здійснення стоянки транспортного засобу на тротуарі лише у місцях, позначених відповідними дорожніми знаками, встановленими з табличками. Відповідно у всіх інших випадках вони порушують ПДР і їм загрожує штраф за неправильне паркування

Будьте відповідальними, дотримуйтесь Правил дорожнього руху!», - йдеться у повідомленні.

Реклама Google

Telegram Channel