Курси НБУ $ 39.43 € 42.75
Херсонський водій «швидкої» родом з Волині: як Путін здохне – нап’юсь

У Степана Макаровича є мрія - смерть диктатора та розпад Росії на дрібні утворення.

Фото ТСН.

Херсонський водій «швидкої» родом з Волині: як Путін здохне – нап’юсь

Степан Макарович, попри обстріли та небезпеку, працює водієм швидкої допомоги у Херсоні

Він - із Волині, проте у Херсоні живе майже 50 років, а тому нікуди їхати з міста не планує. Мрією чоловіка є смерть диктатора Путіна та закінчення війни. Степан Макарович жартує, що він не вживає алкоголю, оскільки є водієм, але коли помре Путін - то нап'ється від щастя. 

Про це він розповів в інтерв'ю кореспондентці ТСН Наталії Нагорній. 

 18 років на швидкій

Степан Макарович родом із Волині, всередині 70-х років ХХ століття він переїхав до Херсона та оселився тут. Водієм швидкої чоловік працює уже 18 років. «Жити можна, але не дають росіяни жити. У мене квартира на 8 поверсі з видом на Дніпро. Раніше радів, що на південь - сонечко, тепло. А тепер - краще було б якби з іншого боку булла», - каже чоловік. 

Онук Степана Макаровича - Максим захищає Україну під Бахмутом. Лише після 1 року та 3 місяців служби на «нулі» йому дали відпустку. Дідусь пишається своїм онуком, але зазначає, що захисникам на фронті зараз складно. 

«Ніякої ротації у нього немає. Бригади виводять. Він був в одній бригаді, її вивели на ротацію, а його батальйон залишився. Набридла війна», - каже Степан Макарович. 

 

 У Херсоні раніше було добре жити

Степан Макарович розповідає, що він більше не боїться звуків вибухів та додає, що «бахкає» тоді, коли диван починає труситись, а інших випадках - це не страшно. «У Херсоні раніше всюди було добре жити. А тепер найгірше в Антонівці та Кіндійці. А тут ми живемо, як у Бога за пазухою. У нас є лікар, то в нього 4 дні тому був «приліт» по будинку. Він у приватному будинку живе. Моя родина у Києві, я тут сам», - каже він. 

Водій швидкої каже, що він вважає, що 2024 року війна не закінчиться. На його думку, вона триватиме, поки живий диктатор Путін. У Степана Макаровича є мрія - смерть диктатора та розпад Росії на дрібні утворення, щоб Кремль більше ніколи не загрожував іншим державам. «От я так хочу. Саме так хочу», - каже водій швидкої з Херсона. 

Степан Макарович себе називає націоналістом та каже, що він завжди був за Україну, навіть під час президентства Віктора Януковича, коли на всі високі посади у Херсоні призначали «донецьких». Щодо Путіна, то чоловік каже, що диктатор рано чи пізно помре. 

«Все одно колись здохне. От коли здохне - я горілки нап'юся. Я рідко п'ю, бо горілка мені не подобається, я їжджу на своїй машині, на службові. Але як Путіна не стане - от тоді і вип'ю горілочки», - каже Степан Макарович. 

Реклама Google

Telegram Channel