![Попередити підтоплення: на Волині провели дамбування берега Стоходу](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/z/aj/vn5yaz-ad5vsniaz7iqo6cournx7ytneukmwajz.jpg)
На річці Стохiд при посиленнi процесів льодоутворення можливий пiдйом рівнів води.
Попередити підтоплення: на Волині провели дамбування берега Стоходу
Вчасно надати допомогу людям у випадку підтоплення готові підрозділи служби 101 на Волині
За інформацією Українського гідрометеоцентру на річці Стохiд при посиленнi процесів льодоутворення можливий пiдйом рівнів води з перевищенням вiдмiтки підтоплення окремих житлових будинкiв у прирiчкових населених пунктах Камiнь-Каширського району (II рiвень небезпеки – помаранчевий).
Про це інформує Управління ДСНС України у Волинській області.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/j/2z/qbr6kb-0x0-2048x1534-3ezsfq562rk7ah4e5rydptxgbpvfn2zj.jpg)
Протистояти водяній стихії важко, але для запобігання надзвичайних ситуацій, мінімізації їх негативних наслідків та оперативного реагування на них волинські рятувальники у взаємодії з органами влади, метеорологами організували моніторинг гідрологічної обстановки на водних об’єктах та в населених пунктах поблизу річок і територій, що межують із заплавами водних об’єктів.
Мобільні оперативні групи ДСНС області здійснюють обстеження місць прогнозованих ускладнень гідрологічної обстановки для аналізу ситуації.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/g/vq/wlhs4n-0x0-2048x1152-orah4dnzb5m7oswjnymd44uvxfsyrvqg.jpg)
В підрозділах служби 101 області забезпечено готовність до застосування наявних засобів подолання водних перешкод, інженерної, спеціальної та автомобільної техніки підвищеної прохідності.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/u/vf/ok4mgn-0x0-2048x1152-stvvbbpd6hdkut3tqnnitidcc2j6hvfu.jpg)
Працівники 12-ї ДПРЧ смт Любешів разом із працівниками Центру безпеки громадян Любешівської селищної ради, місцевої дільниці регіонального офісу водних ресурсів, комунальної установи «Любешів-Комфорт-Сервіс» провели укріплення (дамбування) берегової лінії річки Стохід від затоплення житлових будинків в с. Заріка Любешвської територіальної громади Камінь-Каширського району.
Залучено 9 працівників особового складу ДСНС, техніка згаданих установ та їх співробітники.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/a/tt/ahns4s-0x0-2048x1152-munn2ym2wxrux3xckvnbxqyjq5fcbtta.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)