Курси НБУ $ 39.43 € 42.75
Попередити підтоплення: на Волині провели дамбування берега Стоходу

На річці Стохiд при посиленнi процесів льодоутворення можливий пiдйом рівнів води.

Фото Головне управління ДСНС України у Волинській області.

Попередити підтоплення: на Волині провели дамбування берега Стоходу

Вчасно надати допомогу людям у випадку підтоплення готові підрозділи служби 101 на Волині

За інформацією Українського гідрометеоцентру на річці Стохiд при посиленнi процесів льодоутворення можливий пiдйом рівнів води з перевищенням вiдмiтки підтоплення окремих житлових будинкiв у прирiчкових населених пунктах Камiнь-Каширського району (II рiвень небезпеки – помаранчевий).

Про це інформує Управління ДСНС України у Волинській області.

 

 Протистояти водяній стихії важко, але для запобігання надзвичайних ситуацій, мінімізації їх негативних наслідків та оперативного реагування на них волинські рятувальники у взаємодії з органами влади, метеорологами організували моніторинг гідрологічної обстановки на водних об’єктах та в населених пунктах поблизу річок і територій, що межують із заплавами водних об’єктів.

Мобільні оперативні групи ДСНС області здійснюють обстеження місць прогнозованих ускладнень гідрологічної обстановки для аналізу ситуації.

 

 В підрозділах служби 101 області забезпечено готовність до застосування наявних засобів подолання водних перешкод, інженерної, спеціальної та автомобільної техніки підвищеної прохідності.

 

 Працівники 12-ї ДПРЧ смт Любешів разом із працівниками Центру безпеки громадян Любешівської селищної ради, місцевої дільниці регіонального офісу водних ресурсів, комунальної установи «Любешів-Комфорт-Сервіс» провели укріплення (дамбування) берегової лінії річки Стохід від затоплення житлових будинків в с. Заріка Любешвської територіальної громади Камінь-Каширського району.

Залучено 9 працівників особового складу ДСНС, техніка згаданих установ та їх співробітники.

 

 

Реклама Google

Telegram Channel