![Луцьк відгукнувся на запит тероборони і передав бійцям два крани-маніпулятори](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/n/3u/otf4dg-hz5ukbg5cz5ggudmsyk2gyblyiqy53un.jpg)
Разом - до перемоги!
Війна
Луцьк відгукнувся на запит тероборони і передав бійцям два крани-маніпулятори
Про це повідомив мер обласного Центру Ігор Поліщук
«На запит військовослужбовців 100 бригади територіальної оборони для перевезення вантажів на передових позиціях було придбано два крани-маніпулятори КМ-2 SG-80. Вони вже встановлені на вантажні автомобілі та допомагають хлопцям у виконанні різноманітних завдань - швидке навантаження та розвантаження БК та інші», - йдеться у повідомленні.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/4/kg/snaqjg-0x0-963x1280-mhlxu2qhw62zkjoedudryujdxq4sukg4.jpg)
Реклама Google
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)