![Генерал-полковник Сирський нагородив воїнів 100-ї обр ТрО](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/h/j3/dxal2r-0x0-2047x1365-pyj4w3wjhvlcs3o4tkbyk3tm5hmudj3h.jpg)
«Служу народу України!»
Генерал-полковник Сирський нагородив воїнів 100-ї обр ТрО
Усі підрозділи Волинської бригади тероборони з початку весни 2023 року перебувають на сході України
Командувач ОСУВ «Хортиця», генерал-полковник Олександр Сирський відвідав підрозділи 100-ї обр ТрО, заслухав доповідь щодо ситуації в смузі оброни бригади та поспілкувався з особовим складом.
Подякувавши за успішне виконання бойових завдань, генерал-полковник Сирський вручив бійцям нагороди за мужність і героїзм, виявлені при відбитті збройної агресії рф.
Усі підрозділи Волинської бригади тероборони з початку весни 2023 року перебувають на сході України.
![Наші Герої! Фото – пресслужба 100-ї обр ТрО.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/2/rs/7rhlkf-0x0-2048x1365-zux6djvpfaguehiiwxbp7zchzxh27rs2.jpg)
«Ми успішно тримали і тримаємо оборону на найгарячіших ділянках Бахмутського, Куп’янського, Лиманського напрямків», – повідомляють на сторінці 100 обр ТрО.
Читайте також: Волинянин отримав почесну відзнаку від Головнокомандувача Збройних сил України.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)