Курси НБУ $ 39.43 € 42.75
Для потреб оборони волиняни торік сплатили 700 мільйонів гривень військового збору, – волинські податківці

Зразкова податкова дисципліна – одна з першочергових передумов для ефективної протидії агресії ворога.

Фото: ілюстративне/фейсбук.

Для потреб оборони волиняни торік сплатили 700 мільйонів гривень військового збору, – волинські податківці

Внесок волинян на оборонні потреби держави за підсумками 2023 року склав 699,9 мільйона гривень військового збору. Це на 10 відсотків більше проти аналогічних показників 2022 року

Динаміка надходжень військового збору відповідає очікуваним показникам і переконує у відповідальній позиції представників бізнесу, які своєчасно виконують свої податкові зобов’язання.

Про це констатують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

В.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк вважає, що у новому році громадянам і представникам бізнесу критично важливо залишатися  свідомими та сумлінними платниками податків.  

«Зразкова податкова дисципліна – одна з першочергових передумов для ефективної протидії агресії ворога. Тож закликаємо волинян робити важливий внесок у майбутню перемогу, чесно сплачуючи податки. Легальні та прозорі відносини роботодавців і найманих осіб – основне джерело надходжень військового збору. Тому кожен, хто має офіційне робоче місце, щомісяця робить посильний фінансовий внесок для посилення обороноздатності країни»,  – зазначає Сергій Лисеюк.

Водночас у Головному управлінні ДПС у Волинській області рекомендують підтримати країну фінансово громадянам, які торік отримали доходи без належного оподаткування.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Читайте також: На лікування поранених військових виділять додаткові кошти – народна депутатка з Волині Ірина Констанкевич.

Реклама Google

 

Telegram Channel