![Про талановиту художницю з Волині напишуть в книзі «Майбутнє України – талановиті діти» (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/t/dq/xkqe7u-0x-1-1920x1280-3lyvawy6mxolcsj7vlakf4awyd4gjdqt.jpg)
Так тримати!
Про талановиту художницю з Волині напишуть в книзі «Майбутнє України – талановиті діти» (Фото)
Софія Коваль зі Скулина навчилася малювати самостійно, а ще дівчина грає на різних музичних інструментах та пише вірші
Ім’я Софії Коваль ми вже неодноразово згадували у наших матеріалах, адже роботи талановитої художниці зі Скулина часто є окрасою різноманітних заходів та виставок, які відбуваються у нашій громаді. А сьогодні пропонуємо ще більше дізнатися про дівчину з унікальним даром та ознайомитися з її неймовірними картинами.
Про це пише Колодяжненська громада.
Нині Софія є студенткою Волинського фахового коледжу культури і мистецтв імені Стравінського, до того навчалася у Скулинському ліцеї. Малювати любить із самого дитинства, але це – не єдиний талант дівчини. Також Софія грає на різних музичних інструментах (гітарі, скрипці, піаніно, баяні), пише вірші, любить займатися спортом. Мама дівчини – Олена Коваль – розповідає, що все із переліченого вдавалося доньці напрочуд гарно, але згодом помітили, що її єство найбільше тяжіє до образотворчого мистецтва: крок за кроком опановувала його, намагаючись виокремлювати своє бачення, бути активною, вимогливою, працелюбною і отримувати від цього естетичне задоволення.
Навчаючись малюванню самотужки, художниця вдосконалювала свій дар, напрацьовувала свій стиль та паралельно брала участь у різноманітних конкурсах, на яких завжди відзначали та високо оцінювали роботи Софії.
Дівчина пишається такими нагородами, як:
- диплом Award of participant за І місце у канадсько-українському фестивалі дитячої та юнацької творчості 2023;
- І місцем у Всеукраїнському конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Мистецькі фантазії»;
- дипломомом ІІІ ступеня Волинської ОДА Управління освіти і науки в обласному заочному конкурсі малюнків на військово-патріотичну тематику;
- дипломом переможця (І місце) у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості «Чарівна осінь»;
- грамотою за зайняте ІІІ місце у конкурсі «Портрет Лесі Українки»;
- І місцем в обласному конкурсі малюнків на тему «Повертайся живим»;
- дипломом переможця (І місце) у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості до Всесвітнього дня домашніх тварин.
І це ще не весь перелік. До слова, інформація про нашу талановиту землячку увійде до книги «Майбутнє України - талановиті діти», підготовлену видавничим центром «Перлина» (м. Київ), що не може не тішити. Але чи не найбільше гріють душу розмальовані Софією стіни у рідному ліцеї та автобусна зупинка в селі, де народилася.
Отож, пропонуємо ознайомитися із неймовірними малюнками та картинами обдарованої художниці. Але найбільший талант Софійки – це щира українська душа, любляче серце, прагнення бути корисною людям та Батьківщині. Успіхів та нових вершин!
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/u/lm/fmtcfi-0x-1-1920x1280-vitckwe5io5h7kk3zpeffns63ka4slmu.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/l/ud/wk2gk2-0x0-1197x1600-to2jrbzmqusg7ie4kyjwjjnzxmndoudl.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/t/rb/zslm53--1x0-1280x1920-j5am4d537tnwaktw3jw2ydjwukfz3rbt.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/6/ud/5fwtcb-0x-1-1920x1280-y5xuiitbkdrpbvzwnczpcfwwi3zbgud6.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/j/et/i7t35a-0x0-1200x1600-nutqiaggxi2oanruqdiaides6gpvgetj.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
Читайте також: На Волині діти власноруч розписане імбирне печиво передали воїнам на фронт.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)