На Волині проти ночі горіло (Фото)
Лихо сталося в с. Холонів Горохівської територіальної громади Луцького району
Тривожне повідомлення про пожежу рятувальники отримали вчора, о 21 годині 38 хвилин.
На місце біди оперативно виїхали вогнеборці 9 ДПРЧ 1 ДПРЗ і МПО смт Мар’янівка. Як з’ясувалося, одну з кімнат житлового будинку полум’я охопило, починаючи від грубки.
Пожежу було ліквідовано о 22 годині 50 хвилин. На щастя, ніхто з людей не постраждав.
Уже вкотре закликаємо всіх дотримуватися правил пожежної безпеки. Будьте особливо уважними з електронагрівачами та пічним опаленням. Пам’ятайте: не нехтуючи елементарними вимогами, ви збережете майно і найдорогоцінніше – здоров’я своє, своїх рідних і людей, які живуть по-сусідству.
Луцьке районне управління ГУ ДСНС України у Волинській області.
Читайте також: «У рятувальників Володимирського району новий начальник загону».