Курси НБУ $ 39.92 € 43.31
Яук запитання сьогодні поставив Володимир Зеленський Дональду Трампу

Руик один одному вони вже тиснули. Президент України Володимир Зеленський і президент США Дональд Трамп, Вашингтон, 25 вересня 2019 року.

Фото із сайту president.gov.ua.

Яук запитання сьогодні поставив Володимир Зеленський Дональду Трампу

Воно стало відповіддю на слова американського політика: «Я можу зупинити війну»

Президент Володимир Зеленський у відповідь на слова американського експрезидента Дональда Трампа, який знову балотується, про те, що він швидко завершить війну в Україні, поставив зустрічне запитання: «Що робитиме Трамп, якщо президент росії після України не зупиниться?».

Про це Володимир Зеленський заявив на зустрічі з Міжнародною медіарадою в швейцарському Давосі, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Дональд Трамп сказав: «Я можу зупинити війну, я сяду з путіним і Зеленським за стіл»... Я не бачив цього відео, але я так розумію, що була якась конференція, і він сказав, що, якщо путін не зупиниться, то він (Трамп) передасть більше озброєння Україні. Якщо ж Україна не зупиниться, то забере якісь запаси...

Навіть якщо Трамп нас не підтримує, уявімо, що ми не погодимося віддати наші території, тоді Дональд Трамп припинить допомогу нам і путін, скажімо, окупує нас через певний період.

Тоді запитання, що робитиме Трамп після цього, якщо після України росія окупує країну НАТО?

Тобто, він вирішив, що, якщо не заморожувати конфлікт, якщо дозволити путіну зайти повністю в Україну, тоді він зупиниться. Але путін не зупиниться. То що робитиме Дональд Трамп у США після цього? Тому що в такому разі це означає, що Європа програла і втратила найбільшу і найпотужнішу армію в Європі, тому що вона втратила Україну».

Читайте також: Кривавий путін заявив, що якби не Україна, то... війна «давно б закінчилась».

Реклама Google

Telegram Channel