Курси НБУ $ 39.57 € 42.16
Соня Морозюк: «Я не буду з людиною, яка зрадила свою країну»

«За період наших стосунків від Романа я отримала два подарунки – обручку і кольє. Ці речі я продам, а кошти на ЗСУ».

Фото з інстаграму Соні МОРОЗЮК.

Соня Морозюк: «Я не буду з людиною, яка зрадила свою країну»

Оце так несподіваний поворот

Художниця Соня Морозюк повідомила, що не виходитиме заміж за сина фігуранта корупційного скандалу Романа Гринкевича (обоє на фото).

Про це вона написала у своєму Instagram 17-го січня.

Напередодні, батьку її вже колишнього нареченого, Ігорю Гринкевичу оголосили нову підозру – у завданні державному бюджету України збитків на майже мільярд гривень.

«Я ЗАЛИШАЮСЬ СОНЕЮ МОРОЗЮК. Ми не будемо однією родиною. Я не візьму прізвище Гринкевич. Я не буду з людиною, яка зрадила мою країну. Я вірила. Зараз мені гидко, відчуваю себе обманутою та використаною. Я оберу бути чесною перед собою. І залишусь Сонею Морозюк», – заявила художниця.

«За період наших стосунків від Романа я отримала два подарунки – обручку і кольє. Ці речі я продам, а кошти на ЗСУ (як це буде відбуватись напишу згодом). Всі підозри в тому, що я нібито отримувала ще щось від Романа або членів його родини – квартири, машини, нерухомість, що завгодно — я відкидаю, і готова доводити це в суді і як завгодно.

Обіцянка подати декларацію залишається в силі. Дякую всім, хто вірить в мене як в людину з мораллю і принципами», – заявила Морозюк.

Читайте також: Чому на Волині у прикордонні з білоруссю сьогодні літали дрони (Фото).

Telegram Channel