Курси НБУ $ 39.92 € 43.31
Брати-довгожителі з Волині переступили 90-літній рубіж

Здоров'я вам, брати Нікончуки!

Фото Поворська громада.

Брати-довгожителі з Волині переступили 90-літній рубіж

Брати Никонор та Василь Нікончуки переступили 90-літній рубіж і є одними з найстарших мешканців Поворська: Никонору Себастьяновичу 17 грудня минулого року виповнилося 96 років, а Василю Себастьяновичу 14 січня нинішнього – 90 років

Про це інформують у громаді.

 «Народилися брати у с. Смолярі в бідній, але працьовитій багатодітній родині, у якій  на сьогоднішній день з 9-ти дітей  лише вони топчуть ряст на землі. Пережили лихоліття  Другої світової  війни, а старшому Никонору, інваліду війни,  довелося ще й повоювати в Японії. Створили свої сім’ї, побудували хати, посадили дерева, виховали дітей – одним словом, за народною мудрістю, гідно виконали необхідний мінімум завдань людини у світі.  А ще все життя сумлінно трудилися: Никонор біля трактора, його так і називали «доктором техніки»; а Василь в колгоспі біля коней, яких змалку обожнював завдяки батьку та тримав майже до 85-річного віку. Обидва брати уже поховали своїх дружин. Тепер проживають у домівках одиноко та, дякувати Богу, ще можуть дати собі раду і не почуваються одинокими та забутими. Батьків щодня обов’язково провідують діти. Їх у Никонора, наприклад, троє – Євгенія, Тетяна, Петро, у Василя двоє – Сергій та Марія. Мають, звичайно, і внуків та правнуків. 
А днями у родини випала чудова нагода знову зібратися докупи: у сімейному колі відзначили 90-річний ювілей  Василя Себастьяновича. За святковим столом посиділи, душевно погомоніли, позгадували минуле, почерпнули сили і енергії з духовного джерела батьківського дому, коли ще живі найдорожчі і найрідніші люди. 
Здоров'я вам, брати Нікончуки! Обов’язково дочекайтеся ще однієї Перемоги!», - йдеться у повідомленні.

Реклама Google

Telegram Channel