![У громаді на Волині ще один храм приєднався до ПЦУ](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/2/h2/qktrrs-75x0-810x540-gsbkzp7gilaesj2a4okrh65fmlfa4h22.jpg)
Напередодні громада провела збори, проголосувавши за доленосне рішення.
У громаді на Волині ще один храм приєднався до ПЦУ
Поліське й Брунетівка - у Православній церкві України
Парафія Святих Кирила і Мефодія, що діє в цих селах Старовижівського деканату (Ковельський район) стала 53-ю, яка звернулася в Управління нашої єпархії з проханням возз’єднатися з ПЦУ від початку великої війни.
Про це повідомляє Волинська єпархія Православної Церкви України.
Напередодні громада провела збори, проголосувавши за доленосне рішення. З ним представники парафії звернулися до митрополита Луцького і Волинського Михаїла, який задовольнив прохання. Настоятель, на жаль, не підтримав свою паству.
Таким чином, з часу одержання Томосу до нашої єпархії звернулося 134 парафії МП із проханням прийняти їх у лоно ПЦУ, з них 17 священників підтримали рішення своїх парафіян.
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
Читайте також:
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)