Курси НБУ $ 39.43 € 42.75
Що робити при автомобільній ДТП в Україні: Чому потрібен досвідчений адвокат

Реклама.

Фото: karasiklawyers.com.

Що робити при автомобільній ДТП в Україні: Чому потрібен досвідчений адвокат

Автомобільні дорожньо-транспортні пригоди можуть трапитися із будь-яким водієм, і важливо знати, як діяти в такій непередбачуваній ситуації. Якщо ви опинилися у ДТП в Україні, ось декілька кроків, які допоможуть вам впоратися з ситуацією та захистити свої права. У разі складних ситуацій і виникнення правових питань розгляньте можливість звернутися до досвідченого адвоката. Хороший адвокат car accident lawyer забезпечить захист ваших прав, допоможе вирішити питання щодо винуватця та отримання відшкодування.

1. Забезпечте безпеку

Негайно зупиніть транспортні засоби у безпечному місці, включіть аварійні мигалки і виставте аварійний трикутник. Це допоможе уникнути додаткових аварій і надасть можливість іншим учасникам дорожнього руху обережно під’їхати.

2. Викликайте поліцію

Обов'язково викликайте поліцію для складання протоколу. Це важливо навіть у випадку, якщо здається, що травм немає. Протокол поліції стане ключовим доказом при вирішенні питань страхового відшкодування та встановленні винуватця.

3. Медична допомога

Звертайтеся за медичною допомогою для себе та інших учасників ДТП. Збережіть всі медичні документи та рецепти, які ви отримаєте. Це також буде важливим доказом у подальших процесах.

4. Фото і відеозаписи

Фотографуйте та відзнaчте всі ушкодження, які ви помічаєте. Це включає пошкодження транспортних засобів, дорожні знаки, світлофори, а також будь-які травми. Відеозаписи можуть також служити як важливий доказ.

5. Страховий агент

Повідомте свого страхового агента якнайшвидше. Поясніть події точно та без емоцій. Зберігайте всі документи, які вам надає страхова компанія.

6. Контактуйте з адвокатом

Українські закони можуть бути складними, і адвокат із спеціалізацією в автомобільних ДТП може виявитися невід'ємним партнером у захисті ваших інтересів. Бережіть себе на дорозі та забезпечуйте свої права у разі аварії.

Реклама Google

Telegram Channel