Курси НБУ $ 39.92 € 43.31
Суд залишив Коломойського під вартою, але знову зменшив заставу

Під час засідання Коломойський заявив судді, що має багато хронічних хвороб, які загострилися в ізоляторі.

Фото із сайту ukrinform.ua.

Суд залишив Коломойського під вартою, але знову зменшив заставу

«Ще кілька тижнів і держава буде йому доплачувати», – жартують у мережі

Шевченківський районний суд Києва продовжив до 2 березня запобіжний захід для бізнесмена Ігоря Коломойського у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у 2,65 млрд грн (перед тим було 3,9 млрд грн).

Про це заявив слідчий суддя, передає Укрінформ.

«Продовжити строк тримання під вартою до 02.03.2024. Визначити заставу у 2 млрд 650 млн грн», – виніс рішення суддя на прохання прокурорів.

Сторона захисту Коломойського просила відмовити у задоволенні цього клопотання сторони обвинувачення у повному обсязі.

Під час засідання Коломойський заявив судді, що має багато хронічних хвороб, які загострилися в ізоляторі.

«У мене з’явилася серцева проблема, яка, може, раніше і була, але не у такій гострій формі. Зараз вона потребує додаткового обстеження, мінімум 3 програми, які потрібно зробити», – сказав він.

Як повідомлялося, 2 вересня Бюро економічної безпеки і Служба безпеки України оголосили Коломойському підозру за двома статтями Кримінального кодексу: ст. 190 (Шахрайство) та ст. 209 (Легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом). Працівники БЕБ і СБУ інкримінують Коломойському легалізацію впродовж 2013-2020 років понад пів мільярда гривень шляхом виведення їх за кордон із використанням інфраструктури підконтрольних банківських установ.

Шевченківський райсуд обрав Коломойському запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 3,8 млрд грн. Запобіжний захід діяв до 2 грудня. У листопаді суд продовжив до 26 січня запобіжний захід Коломойському у вигляді взяття під варту. Крім того, 7 вересня Національне антикорупційне бюро оголосило колишньому кінцевому бенефіціарному власнику ПриватБанку Ігорю Коломойському і п’ятьом членам організованої ним групи підозру в заволодінні коштами банку на суму понад 9,2 млрд гривень.

Читайте також: Декларація Голови Волинської ОВА Юрія Погуляйка: майже 200 тисяч доларів «під подушкою».

Реклама Google

Telegram Channel