![Прикордонники на північному рубежі встановлюють відеокамери (Відео)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/b/nd/qojvf6-175x0-1270x847-5dwp2i3anpqsv2gxx5sxzcau5fv7sndb.jpg)
Камери дають можливість обстежувати місцевість як в денний, так і в нічний час доби.
Прикордонники на північному рубежі встановлюють відеокамери (Відео)
Для цілодобового відстеження ситуації та контролю за обстановкою на державному кордоні, а також на прилеглій території, прикордонники на північних кордонах встановлюють камери відеонагляду
Найбільш загрозливі напрямки вже облаштовані такими системами віддаленого спостереження.
Про це інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.
Камери дають можливість обстежувати місцевість як в денний, так і в нічний час доби. У разі виникнення будь-якої загрози, підрозділи можуть заздалегідь її викрити та вчасно й оперативно зреагувати на зміни в обстановці.
Зображення виводяться на центри управління службою, з яких прикордонники й керують камерами задля відстеження ситуації на лінії держрубежу. Передача зображення відбувається через сучасні засоби зв'язку.
З метою забезпечення надійної охорони та оборони кордону Державна прикордонна служба України продовжує активні заходи з нарощення безпеки на кордоні, в тому числі й шляхом встановлення систем спостереження з функцією позиціонування на місцевості та розпізнавання об’єктів.
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
Читайте також: Волинська бригада тероборони потребує психологів.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)