![На Волині прикордонники упіймали браконьєрів (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/y/wh/fome3g-0x85-1024x682-bbwwu2wwpuwh3mayvqozrnsnuqh3rwhy.jpg)
Чотирьох жителів прикордоння охоронці кордону застали учора ввечері, коли вони трактором транспортували 3,5 м³ сосни.
На Волині прикордонники упіймали браконьєрів (Фото)
Це сталося на теренах Ковельського району
На Ковельщині викрили волинян, які займалися незаконним промислом у прикордонні.
Нещодавно під час патрулювання місцевості поблизу одного з населених пунктів Шацького краю прикордонний наряд виявив волинянина, котрий здійснював вирубку дерев.
Прикордонники з'ясували, що 55-річний лісоруб жодних дозвільних документів на цю діяльність не мав.
![Фото – Волинський прикордонний загін.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/l/be/lqtddn-0x0-1600x1200-qblule3ebyatb3ifjpprovtay6thfbel.jpeg)
![Фото – Волинський прикордонний загін.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/6/da/5l6bxa-0x0-1600x1200-p5whnw2b3fbapljwlh3adq3ndc3lida6.jpeg)
Чоловік уже встиг зрізати кілька стовбурів та завантажити у причіп близько кубометра готової деревини.
Ще чотирьох жителів прикордоння охоронці кордону застали учора ввечері, коли вони трактором транспортували 3,5 м³ сосни, вирубку якої теж здійснили незаконно.
![Фото – Волинський прикордонний загін.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/y/wh/fbq5q3-0x0-1024x768-bbwwu2wwpuwh3mayvqozrnsnuqh3rwhy.jpg)
![Фото – Волинський прикордонний загін.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/c/4s/gkt4dj-0x0-768x1024-jd5oxazx5ysifoxtnteu4q3b5z3cy4sc.jpg)
А 38-річний мешканець Ковельського району виставив у прикордонні майже два десятки пасток на диких тварин. Відносно громадянина прикордонники склали адмінпротоколи за ч. 1 ст. 85 та ст. 202 КУпАП (тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від шести до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб – від тридцяти до дев'яноста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).
![Фото – Волинський прикордонний загін.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/r/kd/qnr3wd-0x0-1024x768-3zfh2v3ypf47lkx7ro5avwsucfeszkdr.jpg)
Про факти незаконної порубки дерев охоронці кордону поінформували представників Державної екологічної інспекції, лісівників та співробітників Нацполіції.
Пресслужба Волинського прикордонного загону.
Читайте також: Лукашенко непомітно не пройде: на кордоні Волині з білоруссю прикордонники встановлюють камери відеоспостереження.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)