Курси НБУ $ 39.43 € 42.75
Твій новий друг чекає: в Україні розробили платформу для пошуку домівки безпритульним котикам

Знайди свого пухнастого співмешканця!

Фото: фейсбук.

Твій новий друг чекає: в Україні розробили платформу для пошуку домівки безпритульним котикам

Подаруйте кошенятам другий шанс на щасливе життя!

Нещодавно в Україні було запущено інноваційну онлайн-платформу, спрямовану на допомогу бездомним котам у пошуку нових домівок і турботливих власників. Цей проєкт став результатом співпраці між компанією «ЛУН» та благодійним фондом «Хочукота».

Про це інформує видання WOMO.

Щоб спростити вибір майбутніх власників, для кожного кота на платформі створено персональний профіль, який включає фотографії та детальний опис. Всі коти, що представлені на платформі, є вакцинованими, стерилізованими, мають ветеринарний паспорт, мікрочіп та пройшли повне медичне обстеження.

«Бажаючим прихистити кота необхідно мати житло, обладнане захисними сітками на вікнах та заскленими балконами, а також пройти телефонне інтерв'ю. У разі виконання цих умов, кота передають новому власнику після підписання договору. Перевагу при всиновленні кошенят надаватимуть сім'ям, готовим взяти двох тварин або тим, хто вже має кота», – йдеться у дописі.

Фахівці платформи завжди готові підтримати нових власників котів, в майбутньому надаючи допомогу у вирішенні питань, пов'язаних зі здоров'ям та поведінкою тварин.

Знайти нового пухнастого члена сім’ї можна за посиланням https://misto.lun.ua/cats.

 

  

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Читайте також: У застосунку «Дія» запустили продаж іменних військових облігацій.

Реклама Google

 
Telegram Channel